Boys – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Boys to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Boys

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Boys zatytułowana “Miłość jak piorun”. Nutka jest niezwykle rytmiczna i porywająca. Wiele dobrego można powiedzieć o treści, która wraz z klipem tworzy przeszywającą serca historię.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Sławomir Wierzcholski, natomiast i kompozytorem jest Robert Obcowski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 19 grudnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 775 631 wyświetleń na Youtube. W wideoklipie wystąpili m.in. lider grupy Boys (w meksykańskiej stylizacji) oraz śliczna modelka. Meksykańska rzeczywistość oraz stylizacje, zjawiskowa modelka i charyzmatyczny Marcin Miller z gitarą, to obrazki, które stanowią o dużej jakości tego materiału. Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Najpiękniejsza Dziewczyno”, który na Youtube ma już 58 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Najpiękniejsza Dziewczyno” otrzymał certyfikat Diamentowej płyty.

Boys to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo. Zespół gra już od 28 lat i ma na koncie wiele albumów, w tym platynowe i złote. Hity grupy takie jak Szalona, Wolność czy Dziewczyna z marzeń przeszły do klasyki disco polo. Ich przeboje od lat towarzyszą imprezom weselnym i nie tylko. Każda produkcja Marcina Millera staje się wielkim hitem disco polo i długo utrzymuje się na listach przebojów. W zeszłym roku formacja Boys świętowała swój jubileusz 30-lecia pracy na scenie. Z tej okazji odbył się specjalny jubileuszowy koncert grupy, na którym wystąpiły również inne gwiazdy muzyki tanecznej takie jak: Czadoman, Samantha Fox, Fun Factory, Helena Vondrackova, Stachursky, Piersi, Top Girls i Classic. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy zamyka wydany w 2017 roku krążek “25 lat”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Green Star i jest utrzymany w gatunku disco polo. Album zawiera 21 kompozycji, w tym 6 duetów oraz 3 remiksy. 14 czerwca 2018 roku krążek uzyskał status złotej płyty.

źródło: disco-polo.info, | se.pl, KM, disco-polo.info, mediadisco.pl, muzyka.interia.pl, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Tekst nagrania “Miłość jak piorun”

Gdy Cię spotkałem w nocnym klubie
Serce zaraz mocniej zabiło
Choć jeszcze wcale Cię nie znałem
Byłem pewien, to właśnie miłość
I zapłonęła we mnie namiętność
I nigdy dotąd się nie skończyła
I zrozumiałem wtedy po prostu
Że Ty dla mnie stworzona byłaś

Ref.:
Miłość jak piorun we mnie strzeliła
Miłość jak piorun mnie zaskoczyła
Miłość jak piorun z jasnego nieba
Miłość jak piorun, więcej nie trzeba (2 x)

Tak uderzyłaś mi do głowy
Jak uderza szampan w Sylwestra
Świat nagle stał się kolorowy
A Superman we mnie zamieszkał
Wciąż płonie w sercu moim namiętność
I oby nigdy się nie skończyła
To oczywiste dzisiaj po prostu
Że Ty dla mnie stworzona byłaś

Ref.:
Miłość jak piorun we mnie strzeliła
Miłość jak piorun mnie zaskoczyła
Miłość jak piorun z jasnego nieba
Miłość jak piorun, więcej nie trzeba (4 x)

Lista utworów

1. A ja się bawię (’91)
2. A ja się bawię (’95)
3. A ja się bawię (2012)
4. A ja się teraz bawię
5. Ach te dziewczyny
6. Agatka 2009
7. Agnieszka
8. Ale numer
9. Ogród pełen róż
10. To zmieni się (oraz Top Girls, Jorrgus, Extazy, BajorekD)
11. Miłość jak piorun
Pozostałe utwory są na tej stronie

Boys – polski zespół muzyczny (boysband) istniejący od 1991 roku. Grupa została założona w Prostkach koło Ełku. Często grywali w klubie El Dorado w Zimnej, jeszcze przed wydaniem pierwszej kasety (1991). Obecny skład formacji stanowią cztery osoby. Aktualnie wokalistą grupy jest Marcin Miller. Gatunek ich muzyki to disco polo. Ich debiutancka płyta zatytułowana “Dziewczyna z marzeń” ukazała się w 1991 roku nakładem wytwórni płytowej Blue Star i jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 8 piosenek. Krążek został wydany na kasecie magnetofonowej. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 463 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.