Boys – Nie ma gwiazd

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Boys zatytułowany “Nie ma gwiazd”. Nowość od imperatora disco polo jest niezwykle melodyjna i już po pierwszym przesłuchaniu wpada w ucho. Głównym tematem kawałka jest miłość. Lider grupy sporo się napracował nad nutką o czym wielokrotnie pisał w mediach społecznościowych. Do numeru pojawiły się też remiksy.
Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu i kompozytorami są Marcin Miller oraz Adam M. Grabowski.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 29 listopada 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 6 939 999 wyświetleń na Youtube. Za barwny i interesujący wideoklip odpowiada Marcin Załęski z firmy Allinteractive films. W teledysku nie brakuje pięknych kobiet oraz pięknych widoków; widać też tańczącego Marcina Millera. Klip był nagrywany m.in. w Warszawie oraz w Ustroniu Morskim. Wideoklip w ciągu jednego dnia od premiery na Youtube miał ponad dwieście tysięcy wyświetleń i ponad 570 komentarzy. Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Najpiękniejsza Dziewczyno”, który na Youtube ma już 53 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Najpiękniejsza Dziewczyno” otrzymał certyfikat Diamentowej płyty.
Boys to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo. Zespół gra już od 28 lat i ma na koncie wiele albumów, w tym platynowe i złote. Hity grupy takie jak Szalona, Wolność czy Dziewczyna z marzeń przeszły do klasyki disco polo. Ich przeboje od lat towarzyszą imprezom weselnym i nie tylko. Każda produkcja Marcina Millera staje się wielkim hitem disco polo i długo utrzymuje się na listach przebojów. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy zamyka wydany w 2017 roku krążek “25 lat”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Green Star i jest utrzymany w gatunku disco polo. Album zawiera 21 kompozycji, w tym 6 duetów oraz 3 remiksy. 14 czerwca 2018 roku krążek uzyskał status złotej płyty. Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć 20-06-2020 w miejscowości Kielce (Świętokrzyskie), a kolejny 04-07-2020 w miejscowości Stężyca (Lubelskie).
źródło: disco-polo.info, voxfm.pl, se.pl, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Boys

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst utworu

1.Nie ma gwiazd bez Twoich oczu,
to trzeba wiedzieć, to trzeba poczuć
kiedy Cię mijam na mojej ulicy
coś we mnie wrzeszczy, coś we mnie krzyczy
Nie ma gwiazd bez Ciebie wcale,
to oczywiste, to zrozumiałe
zrobię dla Ciebie co tylko zechcesz
tylko zrozum wreszcie.
ref. X2. Że bez Ciebie nie ma nieba, nie ma gwiazd,
zwyczajnie jakby stanął w miejscu czas,
bez Ciebie wszystko upada i nic nie układa się,
potrzebuje Cię
2.Nie ma gwiazd bez Twoich dłoni,
a ja Cię ciągle nie mogę dogonić,
kiedy spojrzenie Twoje poczuję
coś mnie zwyczajnie paraliżuje,
nie wiem sam jak to się dzieje,
że gdy Cię widzę nagle szaleję
jesteś mą wiosną w każdym miesiącu,
więc proszę zrozum w końcu
ref x4 Że bez Ciebie nie ma nieba, nie ma gwiazd,
zwyczajnie jakby stanął w miejscu czas,
bez Ciebie wszystko upada i nic nie układa się,
potrzebuje Cię

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 105 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.