Blu Rey – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Blu Rey to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Blu Rey

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór formacji Blu Rey zatytułowany “Do Rana”. Kawałek jest coverem numeru “Do Rana” zespołu Sprytni. Gatunek nowej piosenki to disco polo.

Oficjalne audio do nowego utworu na Youtube ukazało się 21 sierpnia 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 139 379 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy Blu Rey pt. “Ja wybrałem Ciebie”, który na Youtube ma już 9,1 mln wyświetleń? Zobaczymy.
źródło: Youtube

Lista utworów

1. Ballada na pierwszy taniec
2. Blondynka Ta
3. Dziś tylko Ty
4. Gdzie mi uciekasz
5. Ja wybrałem Ciebie
6. Do Rana
Pozostałe utwory są na tej stronie

Zespół BluRey to projekt muzyczny w gatunku dance, disco polo, folk dance. Grupę tworzy 5 świetnych muzyków: Kinga Dudek, Ewa Michałowska, Andrzej Opalski, Marcin Kubik i Adrian Czaja.
źródło: blurey.zespoly-weselne.pl

(Odwiedzono 24 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.