Blanka – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Blanki to: “Solo”
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

YouTube Music

Te nagranie dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarki Blanki zatytułowana “Solo”.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]music.apple.com. Autorami tekstu są Blanka Stajkow oraz Maria Broberg. Kompozycja została wyprodukowana przez Mikołaj Trybulec i Maciej Puchalski. Muzyka: Maciej Puchalski, Mikołaj Trybulec, Bartłomiej Rzeczycki, Marcin Górecki i Blanka Stajkow[źródło]Youtube.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 23 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 625 354 wyświetleń na YT i jest na pozycji nr 37 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Wideoklip wyreżyserowali Blanka i Magic Mars. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Magic Mars.

Widać po ilości wyświetleń, że produkcja przebiła sukces kawałka artystki pt. “Better”, który na YT ma 408 tys. wyświetleń.

Blanka to niedoszła modelka, której rozpoznawalność pomógł zyskać program “Top Model”. Usłyszała tam, że bardziej niż na wybieg, pasuje na scenę muzyczną[źródło]telemagazyn.pl 01.10.2022.

źródło: music.apple.com, | telemagazyn.pl, YouTube, i inne?

Tekst nagrania “Solo”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

1. Better
2. Solo

Biogram

Blanka, właśc. Blanka Stajkow to wokalistka, modelka i DJ-ka. Ma polsko-bułgarskie korzenie. Już w wieku 14 lat napisała swoją pierwszą piosenkę i wtedy zrozumiała, co jest jej drogą w życiu. Zdolności muzyczne, taniec oraz język angielski rozwijała podczas pobytu w USA. W artykule opublikowanym w serwisie obcas.pl w dniu 30 maja 2022 czytamy: Z informacji, do których można dotrzeć w sieci, dowiadujemy się, że Blanka na chwilę obecną ma 23 lata. Wiadomo również, że dziewczyna pochodzi ze Szczecina.
źródło: muzyka.interia.pl, obcas.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 50 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 4)