Billie Eilish – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Billie Eilish to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy singli.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór amerykańskiej piosenkarki Billie Eilish. Singiel promuje debiutancki album artystki pt. “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”, który ukazał się 29 marca 2019 roku. Więcej o tej płycie przeczytasz tu na dole artykułu. Nowy kawałek jest stylizowany na wszystkie małe litery. Numer osiągnął szczyt na listach przebojów w Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii i Norwegii, a także znalazł się na drugim miejscu w Irlandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Singiel pokrył się podwójną platyną.

Gatunki nowej piosenki to Pop, electronic i trap. Autorami tekstu są Billie Eilish i FINNEAS. Kompozycja została wyprodukowana przez Billie Eilish oraz FINNEASA.

Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 29 marca 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 244 416 390 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Dave Meyers. Teledyskowi zarzucono, że jest plagiatem sesji zdjęciowej z magazynu Toiletpaper autorstwa Maurizio Cattelana i Pierpaolo Ferrari. Widać po ilości wyświetleń na Youtube, że ta produkcja okazała się kolejnym hitem artystki po numerze “When the Party’s Over”, który na YT ma już 261 mln wyświetleń.

Billie Eilish od miesięcy podbija branżę muzyczną. Młoda wokalistka zatrzęsła światową sceną muzyczną, wydając swój pierwszy długo grający album. Artystka jest zawsze o dwa kroki do przodu i nigdy nie idzie na kompromisy jeśli chodzi o brzmienie lub wizję artystyczną .
źródło: muzotakt.pl, eska.pl, Internet

Tekst utworu

[Verse 1]
White shirt now red, my bloody nose
Sleepin’, you’re on your tippy toes
Creepin’ around like no one knows
Think you’re so criminal
Bruises on both my knees for you
Don’t say thank you or please
I do what I want when I’m wanting to
My soul? So cynical

[Chorus]
So you’re a tough guy
Like it really rough guy
Just can’t get enough guy
Chest always so puffed guy
I’m that bad type
Make your mama sad type
Make your girlfriend mad tight
Might seduce your dad type
I’m the bad guy
Duh

[Post-Chorus]
I’m the bad guy

[Verse 2]
I like it when you take control
Even if you know that you don’t
Own me, I’ll let you play the role
I’ll be your animal
My mommy likes to sing along with me
But she won’t sing this song
If she reads all the lyrics
She’ll pity the men I know

[Chorus]
So you’re a tough guy
Like it really rough guy
Just can’t get enough guy
Chest always so puffed guy
I’m that bad type
Make your mama sad type
Make your girlfriend mad tight
Might seduce your dad type
I’m the bad guy
Duh

[Post-Chorus]
I’m the bad guy, duh
I’m only good at bein’ bad, bad

[Bridge]
I like when you get mad
I guess I’m pretty glad that you’re alone
You said she’s scared of me?
I mean, I don’t see what she sees
But maybe it’s ’cause I’m wearing your cologne

[Outro]
I’m a bad guy
I’m a bad guy
Bad guy, bad guy
I’m a bad

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
US
[26]
AUS
[17]
AUT
[27]
“Six Feet Under”[32] 2016
“Ocean Eyes” 84 58
“Bellyache”
(original or Marian Hill remix)[36]
2017 [B] 66
“Bored”[40]
“Watch”[41]
“Copycat”
(original or Sofi Tukker remix)[42]
[E]
“Idontwannabeyouanymore”[44] 96
“My Boy”[46]
(original or TroyBoi remix)[47]
“&Burn”
(with Vince Staples)[48]
“Bitches Broken Hearts”[49][H]
“Lovely”[H]
(with Khalid)
2018 64 5 60
“You Should See Me in a Crown” 41 16
“When the Party’s Over” 29 7 25
“Come Out and Play”[J] 69 23 53
“When I Was Older”[60][J] 2019
“Bury a Friend” 14 3 6
“Wish You Were Gay” 31 5 16
“Bad Guy” 2 1 2
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Billie Eilish, właściwie Billie Eilish Pirate Baird O’Connell (ur. 18 grudnia 2001 w Los Angeles) – amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i modelka. W 2016 roku zyskała na popularności, kiedy wydała swój debiutancki singiel „Ocean Eyes” na platformie SoundCloud. Zwróciła uwagę wytwórni płytowych Darkroom i Interscope Records, a następnie ponownie wydała „Ocean Eyes”. Jej debiutancka EP-ka „Don’t Smile at Me” ukazała się 11 sierpnia 2017 roku i dotarła do pierwszej piętnastki w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii. Eilish współpracowała z amerykańskim piosenkarzem Khalid przy singlu „Lovely”, który ukazał się w kwietniu 2018 r. i znalazł się na ścieżce dźwiękowej drugiego sezonu 13 Reasons Why. Poprzez RIAA Eilish ma siedem złotych i dwa platynowe single. Artystka jest córką Maggie Baird i Patricka O’Connella, obaj działają w branży rozrywkowej. Eilish jest pochodzenia irlandzkiego i szkockiego. Gatunki jej muzyki to pop, indie pop, trap, electropop. Jej debiutancka płyta zatytułowana “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” ukazała się 29 marca 2019 roku nakładem wytwórń płytowych Darkroom i Interscope i jest utrzymana w gatunkach Pop, electropop oraz trap. Album zawiera 14 piosenek. Po wydaniu krążek zyskał uznanie krytyków, debiutując na pierwszym miejscu na amerykańskiej liście Billboard 200. Znalazł się także na szczycie list przebojów w 15 krajach, w tym Australii, Austrii, Flandrii, Grecji, Kanadzie, Irlandii, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Album pokrył się platyną. Tuż przed premierą, do 21 marca 2019 r., płyta została zamówiona 800 000 razy w Apple Music, najwięcej w historii serwisu. Brat Billie Finneas O’Connell wyprodukował wszystkie czternaście kawałków na albumie. Aby promować krążek, Eilish wyruszyła w trasę „When We All Fall Asleep Tour”, która rozpoczęła się 24 kwietnia 2019 r. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

(Odwiedzono 62 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.