Benny Blanco – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Benny’ego Blanco to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy singli.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Benny’ego Blanco

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazał się nowy wspólny utwór amerykańskiego producenta Benny’ego Blanco, szkockiego DJ-a Calvina Harrisa i amerykańskiego piosenkarza Miguela. Artyści przygotowali nową wersję kawałka “I Found You”. Stara wersja to taneczny numer Benny’ego Blanco i Calvina Harrisa z początku listopada 2018 roku. Odświeżona kompozycja już nie jest taneczna i opowiada poruszającą historię Nildy, imigrantki z Hondurasu. Gatunek nowej piosenki to pop. Autorami tekstu są benny blanco i Calvin Harris. Kompozycja została wyprodukowana przez Dovemana, ​benny’ego blanco oraz Calvina Harrisa. Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 4 stycznia 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 8 002 482 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Jake Schreier. Czy produkcja powtórzy sukces hitu amerykańskiego producenta pt. „Eastside” (nagranego wraz z Halsey’em oraz Khalidem), który na Youtube ma przeszło 308 milionów wyświetleń? Zobaczymy. Przypomnijmy, że debiutancki album 30-latka zatytułowany Friends Keep Secrets ukazał się w zeszłym roku. Dotychczasową studyjną dyskografię szkockiego DJ-a zamyka wydany 30 czerwca 2017 roku krążek “Funk Wav Bounces Vol. 1”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Fly Eye oraz Columbia i który jest utrzymany w gatunku Funk, disco, post-disco i boogie. Płyta zawiera 10 numerów. Jest to jego 5 album studyjny. Krążek pokrył się złotem. Album zawiera gościnne wokale: Franka Oceana, Migos, Schoolboy Q, PartyNextDoor, DRAM, Young Thug, Pharrella Williamsa, Ariany Grande, Future, Khalida, Travisa Scotta, Snoop Dogga, Johna Legenda, Nicki Minaj, Katy Perry, Biga Seana, Kehlani, Lil Yachty i Jessie Reyez. Krążek otrzymał ogólnie pozytywne recenzje od krytyków i zadebiutował na drugim miejscu zarówno na UK Albums Chart, jak i na amerykańskim Billboard 200. Najbliższa impreza, na której wystąpi artysta odbędzie się od 9 sierpnia 2019 r. do 11 sierpnia 2019 r na SonneMondSterne Festival 2019 w Bleilochtalsperre, Saalburg, Germany. Dotychczasową studyjną dyskografię Miguela zamyka wydany 1 grudnia 2017 roku krążek “War & Leisure”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Bystorm oraz RCA i który jest utrzymany w gatunkach R&B, psychedelic funk i pop. Płyta zawiera 12 numerów. Jest to jego 4 album studyjny. Krążek zawiera gościnne występy Rick Ross, Quiñ, Kali Uchis, J. Cole i Salaam Remi. Najbliższy koncert artysty odbędzie się 4 kwietnia 2019 r w House of Blues – Dallas, Dallas, TX, US.
źródło: muzotakt.pl, Internet


Tekst utworu

[Verse: Miguel]
I cannot say what I’m feeling
If I don’t know how to move
I cannot say what I believe in
I finally believe in you
I’ve traveled many roads
And I know what road to choose
Now my world is never changing
If there’s anything I can do
[Chorus: Miguel]
‘Cause I found you
‘Cause I found you
‘Cause I found you
Yeah, I found you
[Verse: Miguel]
I cannot say what I’m feeling
If I don’t know how to move
I cannot say what I believe in
I finally believe in you
I’ve traveled many roads
And I know what road to choose
Now my world is never changing
If there’s anything I can do
[Chorus: Miguel]
‘Cause I found you
‘Cause I found you
‘Cause I found you
Yeah, I found you
And I found you
And I found you
And I found you
‘Cause I found you, yeah
Ooh, you, you
[Chorus: Miguel]
‘Cause I found you
‘Cause I found you
‘Cause I found you
Yeah, I found you
And I found you
And I found you
And I found you, yeah
‘Cause I found you
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
US
[34]
AUS
[35]
CAN
[36]
“Eastside”
(with Halsey and Khalid)
2018 9
[43]
2 6
“I Found You”
(with Calvin Harris)
54 95
“Better to Lie”
(with Jesse and Swae Lee)
“Roses”
(with Juice Wrld featuring Brendon Urie)
87 70
“I Found You / Nilda’s Story”
(with Calvin Harris and Miguel)
2019
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Benjamin Joseph Levin (ur. 8 marca 1988), znany jako Benny Blanco (stylizowany na benny blanco), jest amerykańskim producentem, autorem tekstów i multiinstrumentalistą. Jest laureatem nagrody Hal David Starlight 2013 przyznawanej przez Songwriters Hall of Fame. Jest także pięciokrotnym laureatem nagrody BMI Songwriter of the Year i zdobywcą nagrody 2017 iHeartRadio Producer of the Year. Jako producent i autor tekstów, Blanco jest odpowiedzialny za ponad 100 milionów sprzedanych płyt na całym świecie dzięki współpracy z takimi artystami jak Ed Sheeran, Justin Bieber, Maroon 5, Rihanna, Katy Perry, Kesha, Sia, The Weeknd, Selena Gomez, Wiz Khalifa i Kanye West. Jest także założycielem dwóch wytwórni we współpracy z Interscope Records, Mad Love Records i Friends Keep Secrets. W lipcu 2018 roku wydał piosenkę “Eastside” pod własnym nazwiskiem, we współpracy z Halseyem i Khalidem. Zadebiutował na 9 miejscu listy Billboard Hot 100. Gatunki jego muzyki to Pop, R&B, hip hop, pop rock, electronica, dance-pop, synth-pop. Jego debiutancka płyta zatytułowana Friends Keep Secrets ukazała się 7 grudnia 2018 roku nakładem wytwórń płytowych Friends Keep Secrets i Interscope i jest utrzymany w gatunku pop. Album zawiera 7 kawałków. Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 16 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *