Kamil Bednarek – nowa piosenka

bednarekTytuł nowej piosenki Kamila Bednarka to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2019.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Kamila

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego piosenkarza Kamila Bednarka z gościnnym udziałem polskiego piosekarza Igora Herbuta (założyciel i wokalista zespołu LemON). Singiel promuje koncertowy album Bednarka zatytułowany “MTV Unplugged”, który ukazał się 1 lutego 2019 nakładem wytwórni płytowej Space Records. Płyta jest utrzymana w gatunkach Reggae i Pop. Krążek zawiera 19 kawałków. Według zapowiedzi na albumie pojawią się różni muzyczni goście, m.in. Karolina Artymowicz, Kuba Badach czy Igor Herbut i płyta ma zawierać materiał z przekroju 10 lat twórczości wykonawcy. 17 października 2018 roku wokalista zagrał wyjątkowy koncert w Lublinie, gdzie zarejestrowano akustyczny materiał. MTV Unplugged (ang. „bez prądu”) to seria koncertów, podczas których artyści śpiewają na żywo przy akompaniamencie wyłącznie instrumentów akustycznych. Pierwszy koncert bez prądu zrealizował w 1987 roku zespół Jethro Tull. W Polsce swoją muzykę w wersji akustycznej zaprezentowali dotychczas tacy artyści jak Kayah, Hey, Wilki, Kult i O.S.T.R. Numer w oryginalnej wersji pochodzi z drugiego albumu artysty “Oddycham”. Premiera kompozycji odbyła się w audycji „Dzień Dobry Bardzo” nadawanej w Radiu Zet.

Gatunek nowej piosenki to Reggae. Autorem tekstu jest Kamil Bednarek, natomiast kompozytorami są Kamil Bednarek, Maciej Pilarz, Radosław Szyszkowski, Piotr Stanclik i Piotr Bielawski.

Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 15 grudnia 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 586 539 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Michał Braum.

Bednarek największy rozgłos zyskał w 2010 roku po występie w trzeciej edycji programu Mam talent!. Obecnie artysta ma już na swoim koncie m.in. udział w programie Bitwa na głosy, gdzie pełnił rolę przewodniczącego grupy wokalistów oraz kilkanaście nagród. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię piosenkarza zamyka wydany 1 grudnia 2017 roku album “Talizman”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Lou & Rocked Boys w dystrybucji Rockers Publishing. Płyta jest utrzymana w gatunku reggae. Album zawiera 12 numerów. Nagrania zadebiutowały na 6. miejscu zestawienia OLiS. W styczniu 2018 krążek uzyskał w Polsce status złotej sprzedając się w nakładzie 15 tys. egzemplarzy. Najbliższa impreza, na której wystąpi Kamil odbędzie się 01-05-2019 w Gryfinie (Zachodniopomorskie), a kolejna 25-05-2019 w Legnicy (Dolnośląskie).

Igor Herbut (ur. 17 grudnia 1990 w Przemkowie) – polski piosenkarz, autor tekstów i kompozytor, pochodzenia łemkowskiego. Pod koniec 2011 ze swoim kuzynem Adamem Horoszczakiem wziął udział w precastingu do 3. edycji programu talent show Must Be the Music. Tylko muzyka, który przeszedł pomyślnie i zakwalifikował się do następnego etapu. Herbut spontanicznie zaprosił do współpracy kilku innych muzyków i założył zespół LemON, z którym brał udział w dalszych etapach show. Grupie udało się dojść do finału, w którym ostatecznie zdobyli główną nagrodę. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię zespołu zamyka wydany 24 marca 2017 roku krążek “Tu”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Warner Music Poland. Album jest utrzymany w gatunkach pop alternatywny oraz pop akustyczny. Płyta zawiera 11 numerów. Jest to ich czwarty album studyjny. Krążek nominowany był do Fryderyka 2018 w kategorii Album Roku – Alternatywa. W notowaniu OLiS prowadzonym przez Związek Producentów Audio-Video, w pierwszym tygodniu kwietnia krążek zajął pierwsze miejsce, spychając z najwyższego podium Depeche Mode i ich najnowszy album „Spirit”. Kawałki, które możemy na nim usłyszeć powstawały m.in. w Beskidzie Niskim, w studiu stworzonym w zabytkowej chyży łemkowskiej, w Bieszczadach i w Nowym Jorku. Najbliższa impreza, na której wystąpi formacja odbędzie się 25-05-2019 w Zielonej Górze (Lubuskie).
źródło: muzyka.interia.pl, radiozet.pl, pl.wikipedia.org, plotek.pl, Internet

Tekst utworu

[Kamil Bednarek]
Spragniony oddechu
Znużony snem
W niebezpiecznym pośpiechu
Szukam cię

Spragniony oddechu
Znużony snem
W niebezpiecznym pośpiechu
Czuję cię

[Kamil Bednarek]
Jak spragniony snu
Powoli zmierzam do granic
Znoszących mój ból
Mimo że jesteś tu

Jak spragniony snu
Powoli zmierzam do granic
Znoszących mój ból
Mimo że jesteś tu
Ten świat oszalał

[Igor Herbut]
Spragniony oddechu
Znużony snem
W niebezpiecznym pośpiechu
Szukam cię

Spragniony oddechu
Znużony snem
W niebezpiecznym pośpiechu
Kocham cię

[Igor Herbut]
Jak spragniony snu
Powoli zmierzam do granic
Znoszących mój ból
Mimo, że jesteś tu

Jak spragniony snu
Powoli zmierzam do granic
Znoszących mój ból
Mimo że jesteś tu
Ten świat oszalał

[instrumental]

[Bednarek & Herbut]
Jak spragniony snu
Powoli zmierzam do granic
Znoszących mój ból
Mimo, że jesteś tu (x2)

Jak spragniony snu
Powoli zmierzam do granic
Znoszących mój ból
Mimo że jesteś tu
Ten świat oszalał

Single

Tytuł Rok Pozycja na liście
POL
(airplay)
[25]
POL
(airplay
nowości)
SLiP
„Nie chcę wyjeżdżać stąd”[32] 2012
„Think About Tommorow”
„Cisza” 2013 1
„Dni, których jeszcze nie znamy” 16 1
„Chodź ucieknijmy…” 2014 7 2 21
„Chwile jak te” (gościnnie: Staff)[33] 2 2 11
„Sailing” 2015 2 38
„Euforia” (gościnnie: Staff) 14 2 24
„List” 2016 11 1 6
„Talizman” (gościnnie: Matheo) 2017 7 1 13
„Poczuj luz” 2 3 20
„Get Up” (oraz Raging Fyah)
„Jak długo jeszcze” 37 5
„Zabieram Cię na trip” 2018
„Klub”(gościnnie: Staff)
„Oaza spokoju”
„Spragniony” (gościnnie: Igor Herbut) 2019 45 2 44
„–” singel nie był notowany.

Ostatnio wystąpił również gościnnie w utworze Get Up u boku Raging Fyah.

Kamil Bednarek (ur. 10 maja 1991 w Brzegu), znany również jako MaccaBraa – polski wokalista reggae, kompozytor, autor tekstów i instrumentalista. W latach 2008–2012 wokalista formacji Star Guard Muffin, a od 2012 roku zespołu sygnowanego jego nazwiskiem. W 2010 roku Bednarek wziął udział w trzeciej edycji programu Mam talent! emitowanego przez stację telewizyjną TVN. Po finałowym wykonaniu “Is This Love” Boba Marleya, zdobył 2. miejsce na podium show. Kamil założył w 2008 roku Star Guard Muffin ze swoimi przyjaciółmi. Debiutancki zespół był wspierany przez polski zespół raggamuffin EastWest Rockers. Rok później Star Guard Muffin wydała debiutancką EP-kę Ziemia Obiecana. Rok później Gwiezdna Gwardia Muffin wydała debiutancki EP Ziemię Obiecaną (Ziemia Obiecana). W 2010 roku Kamil brał udział w trzeciej serii Mam talent!, polskiej wersji serii Got Talent. Podczas castingu wykonał piosenkę “I” Kurta Nilsena i wprawił w podziw sędziów. W półfinale śpiewał “Tears in Heaven” Erica Claptona i dotarł do finału, gdzie skończył na drugim miejscu po zaśpiewaniu “Is This Love” Boba Marley’a. Gatunki jego muzyki to dancehall i reggae. Jego debiutancka płyta zatytułowana “Jestem…” ukazała się 28 listopada 2012 roku nakładem wytwórni płytowej Lou & Rocked Boys w dystrybucji Rockers Publishing i jest utrzymana w gatunku reggae. Album zawiera 13 piosenek. Nagrania zadebiutowały na 1. miejscu zestawienia OLiS. 13 maja 2015 roku płyta uzyskała w Polsce status diamentowej sprzedając się w nakładzie 150 tys. egzemplarzy. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

(Odwiedzono 3 074 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.