Kamil Bednarek – nowa piosenka

bednarekTytuł nowej piosenki Kamila Bednarka to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2018.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Kamila

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego piosenkarza Kamila Bednarka. Tym singlem, jak zaznacza MaccaBraa, zaczyna nowy etap swojej muzycznej twórczości. Do projektu, oprócz swojego zespołu, zaprosił trzynastoosobowy skład smyczkowy oraz Jareckiego i Olę Udo obdarzoną pięknym i mocnym wokalem. Gatunek nowej piosenki to pop i reggae z elementami soulu. – “Miło mi poinformować, że singiel wraz z klipem już krąży po Świecie. Cieszę się, że mogę w dużej mierze dzięki Wam się realizować i spełniać muzycznie. Mam ogromną nadzieję, że ten utwór będzie Waszą Oazą spokoju” – napisał Bednarek na Facebooku. Autorem tekstu jest Bednarek Kamil, natomiast kompozytorami są Bednarek Kamil, Pilarz Maciej, Szyszkowski Radosław, Mazurek Piotr, Bielawski Piotr, Bzowski Łukasz, Zgoda Łukasz i Podżus Michał. Czy kawałek powtórzy sukces hitu 27-latka pt. „Chwile jak te” (z gościnnym udziałem Staffa), który na Youtube ma przeszło 23 miliony wyświetleń? Zobaczymy. Teledysk do nowego utworu na oficjalnym kanale na YT ukazał się 6 lipca 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 247 564 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował Michał Braum, a wystąpili w nim obok samego artysty także fani Kamila oraz skład smyczkowy m.in: skrzypce (Judyta Sawicka, Sabrina Stachel, Martyna Szabłowska, Magdalena Osiecka, Gabriela Żmigrodzka), altówka (Anna Paluch), wiolonczela (Katarzyna Gaszczyk). Teledysk został nakręcony na tle Forum Gdańsk, niedawno otwartym centrum handlowym na Targu Siennym i Rakowym. W klipie widać przeszkloną część kompleksu, rzeźbę lwa oraz Kanał Raduni. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię piosenkarza zamyka wydany w 2017 roku album “Talizman”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Lou & Rocked Boys i jest utrzymany w gatunku reggae. Warto dodać, że Bednarek największy rozgłos zyskał w 2010 roku po występie w trzeciej edycji programu Mam talent!. Obecnie artysta ma już na swoim koncie m.in. udział w programie Bitwa na głosy, gdzie pełnił rolę przewodniczącego grupy wokalistów oraz kilkanaście nagród. Najbliższy koncert, na którym wystąpi Kamil odbędzie się 17 października 2018 na MTV Unplugged Bednarek w Lublinie (Lubelskie), a kolejny 24 listopada 2018 w Warszawie (Mazowieckie).
źródło: koncertomania.pl, kultura.onet.pl, allaboutmusic.pl, dziennikbaltycki.pl oraz Internet

Tekst utworu
1. Dlaczego czujesz wstyd
Słabościami karmisz strach
Nic nie da odgrywanie roli
Bohatera w sztuce życia
Bohatera w którego Ty nie wierzysz sam
Nie bądź dla siebie zły
A tego uczy świat
Nie uciekniesz przed sobą
Chodź sam nie wiesz czy będąc sobą
Jesteś coś dla nich wart

Więc posłuchaj uważnie
To z dedykacją dla Ciebie
Chodź wierzysz to
Nie każdy jest twym przyjacielem

Nie… ufaj zbyt łatwo
Nie… zapominaj kto z Tobą
Przeżywał trudne chwile
Pora by zawęzić grono

Ref:. W tym tempie bardzo łatwo
Można się zgubić
Uciekaj w miejsca gdzie są
Oazy spokoju ducha
W źródle dźwięku spróbuj
Nago się zanurzyć
Oddychaj to wewnętrzny głos
Więc posłuchaj x2

2. Jeżeli nie wiesz co masz zrobić
Jeżeli nie wiesz czego szukasz
Odważnym bądź to sprawdzian
w różnych scenariuszach
Afirmacją siebie zdobądź
To co nie do zdobycia
Z pokorą dumnie zapisując
Karty życia

Dopóty mamy zdrowie
Dopóki mamy czas
Szanujmy jedno i drugie
Przypomnę jesteśmy tu tylko raz
Bywaj

Ułoułoułouło x2

Ref:. W tym tempie bardzo łatwo
Można się zgubić
Uciekaj w miejsca gdzie są
Oazy spokoju ducha
W źródle dźwięku spróbuj
Nago się zanurzyć
Oddychaj to wewnętrzny głos
Więc posłuchaj x2

Szukaj oazy spokoju
(szukaj)
Szukaj oazy spokoju

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
[15]
PiK
[16]
ZET
[17]
2013 “Cisza” 1 2 4
“Dni, których jeszcze nie znamy” 16 16
Mesajah – “Szukając szczęścia” (gośc.: Kamil Bednarek) 8
KaCeZet & Fundamenty – “Niech gadają” (gośc.: Kamil Bednarek)
2014 “Chodź ucieknijmy…” 7
“Chwile jak te”
(gościnnie: Staff)
2015 “Sailing”
“Euforia”
(gościnnie: Staff)
2016 “List”
2017 “Talizman”
(gościnnie: Matheo)
“Poczuj luz”
“Jak długo jeszcze”
2018 “Zabieram Cię na trip”
„Klub”
(gościnnie: Staff)
„Oaza spokoju”
„—” pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpił również gościnnie w utworze Get Up u boku Raging Fyah.

Kamil Bednarek (ur. 10 maja 1991 w Brzegu), znany również jako MaccaBraa – polski wokalista reggae, kompozytor, autor tekstów i instrumentalista. W latach 2008–2012 wokalista formacji Star Guard Muffin, a od 2012 roku zespołu sygnowanego jego nazwiskiem. W 2010 roku Bednarek wziął udział w trzeciej edycji programu Mam talent! emitowanego przez stację telewizyjną TVN. Po finałowym wykonaniu “Is This Love” Boba Marleya, zdobył 2. miejsce na podium show. Kamil założył w 2008 roku Star Guard Muffin ze swoimi przyjaciółmi. Debiutancki zespół był wspierany przez polski zespół raggamuffin EastWest Rockers. Rok później Star Guard Muffin wydała debiutancką EP-kę Ziemia Obiecana. Rok później Gwiezdna Gwardia Muffin wydała debiutancki EP Ziemię Obiecaną (Ziemia Obiecana). W 2010 roku Kamil brał udział w trzeciej serii Mam talent!, polskiej wersji serii Got Talent. Podczas castingu wykonał piosenkę “I” Kurta Nilsena i wprawił w podziw sędziów. W półfinale śpiewał “Tears in Heaven” Erica Claptona i dotarł do finału, gdzie skończył na drugim miejscu po zaśpiewaniu “Is This Love” Boba Marley’a. Gatunki jego muzyki to dancehall i reggae. Jego debiutancka płyta zatytułowana Jestem ukazała się w 2012 roku.
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

(Odwiedzono 2 583 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.