Armin van Buuren – Let The Music Guide You (ASOT 950 Anthem)

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór holenderskiego DJ-a Armina van Buurena zatytułowany “Let The Music Guide You (ASOT 950 Anthem)”. 15 lutego 2020 roku, to bardzo ważna data dla wszystkich wielbicieli mocnego, elektronicznego grania. Tego dnia w Utrechcie odbyło się wielkie show, które zapoczątkowało międzynarodową trasę koncertową z okazji kolejnego, okrągłego epizodu legendarnej audycji radiowej tego niezwykle popularnego Holendra. Dwupłytowe wydawnictwo „A State Of Trance 950” zawiera łącznie aż 40 utworów. A State of Trance (w skrócie: ASOT) to cotygodniowa audycja radiowa prowadzona przez Armina. Pierwsza tego typu audycja radiowa na świecie ciesząca się nieprzerwanie ogromną popularnością nie tylko wśród fanów muzyki Trance. Uznana przez IDMA za najlepszą audycję radiową na świecie, również cykl corocznych jubileuszowych eventów (400, 450, 500, 550, 600, 650, 700) uważanych za najbardziej prestiżowe wydarzenie muzyki Trance. Od 2004 roku wydawana jest kompilacja pod tą samą nazwą.
Gatunek nowej piosenki to trance. Materiał napisali Armin van Buuren oraz Benno de Goeij. Kompozycja została wyprodukowana przez Armina van Buurena i Benno de Goeij.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 22 listopada 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 259 781 wyświetleń na YT.
W opisie wideoklipu napisano:


“Getting fans psyched for another world-conquering ASOT tour, Armin van Buuren finally emerges with the track everyone’s been waiting for. Taking listeners down a path past surging energy spikes, epic melodies and supercharged drops, the anthem for A State Of Trance 950 is finally here: ‘Let The Music Guide You’.”

Translator nam to przetłumaczył następująco:

Armin van Buuren, nakłaniając fanów do kolejnej podbijającej świat trasy ASOT, wreszcie pojawia się z utworem, na który wszyscy czekali. Prowadząc słuchaczy ścieżką obok gwałtownych skoków energii, epickich melodii i doładowanych kropli, hymn dla A State Of Trance 950 jest wreszcie dostępny: „Let The Music Guide You”.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 43-letniego muzyka pt. „Blah Blah Blah”, który na Youtube ma już 406 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że holenderski klub piłkarski AFC Ajax gra fragment singla „Blah Blah Blah” po każdym golu strzelonym na ich boisku Sportpark De Toekomst dla lig młodzieżowych. Nutkę tę po raz pierwszy zagrano podczas edycji 2019 Turnieju Future Cup poniżej 17 lat, po udanym użyciu tej kompozycji w kampanii marketingowej Ajax TV przed ćwierćfinałami Ligi Mistrzów UEFA 2018–19 przeciwko Juventusowi. Części kawałka wykorzystano również w zwiastunie filmu 6 Underground Netflixa w reżyserii Michaela Baya. Numer na węgierskiej liście Dance Top 40 zdobył najwyższą pozycję numer jeden, natomiast na polskiej liście Dance Top 50 zdobył najwyższą pozycje numer 19. Singiel pokrył się złotem.
Armin van Buuren uważany za jednego z najlepszych DJ-ów świata. Muzyk jest autorem takich materiałów jak “Sail”, “This World Is Watching Me” czy “Serenity”, która stała się hymnem Sensation White. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię Holendra zamyka wydany 25 października 2019 roku krążek “Balance”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Armada Music. Album jest utrzymany w gatunkach Dance-pop i trance. Płyta zawiera 28 numerów. Jest to jego 7 album studyjny. Krążek zawiera współpracę z Above & Beyond, BT, Lucas & Steve, Garibay, Inner City, Shapov, Rudimental, Tempo Giusto, Ne-Yo oraz Haliene. Materiał zdobył najwyższą pozycję numer jeden na liście UK Dance Albums (OCC), natomiast na liście Polish Albums (ZPAV) zdobył najwyższą pozycję numer 15. Wydawnictwo pokryło się złotem.
Najbliższy koncert artysty odbędzie się na wydarzeniu pn. Tomorrowland Winter, które będzie miało miejsce od 14 do 21 marca 2020 w Alpe d’Huez, France, a kolejny na wydarzeniu pn. Lollapalooza, które będzie miało miejsce od 27 do 29 marca 2020 w Santiago, Chile.
źródło: rmf.fm, muzykabeztajemnic.info.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Armina

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst utworu

[Intro]
Let the music guide you
(Let the music guide you)
(Let the music guide you)
[Verse]
Come together
Rave together
Come together
Rave together
[Chorus]
Come together, rave together
Let the music guide you
Come together, rave together
Let the music guide you
[Instrumental Break]
[Outro]
Come together, rave together
Let the music guide you
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *