Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey – Don't Call Me Angel

ariana-grandeW sieci ukazał się nowy wspólny utwór amerykańskich piosenkarek Ariany Grande, Miley Cyrus oraz Lany Del Rey zatytułowany “Don’t Call Me Angel”. Singiel promuje ścieżkę dźwiękową do nowej wersji kultowego filmu “Charlie’s Angels” (Aniołki Charliego) w reżyserii Elizabeth Banks, którego premiera planowana jest na 15 listopada 2019 roku. Film jest rebootem komedii z 2000 roku, która jest oparta na popularnym serialu telewizyjnym z lat 70. W rolach głównych bohaterek występują Kristen Stewart (gwiazda serii Zmierzch), Naomi Scott i Ella Balinska. Oprócz nich na ekranie zobaczymy również m.in. Sama Claflina, Noah Centineo, Djimona Hounsou, Elizabeth Banks oraz Patricka Stewarta.
Gatunki nowej piosenki to Dance-pop i Trap. Kawałek napisali: Savan Kotecha, Max Martin, ILYA, ALMA, Lana Del Rey, Miley Cyrus oraz Ariana Grande. Kompozycja została wyprodukowana przez Maxa Martina i ILYA.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 13 września 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 38 083 533 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowała Hannah Lux Davis. W teledysku wszystkie trzy piosenkarki wystąpiły w wyjątkowych stylizacjach czarnych aniołów. Każda z zupełnie inną osobowością ale bez wątpienia z ogromnym talentem. Na zakończenie klipu wystąpiła Elizabeth Banks ukazując postać Susan Bosley z filmu.
Czy produkcja powtórzy sukces hitu Ariany pt. „Side To Side” (z gościnnym udziałem Nicki Minaj), który na Youtube ma już 1,6 mld wyświetleń? Zobaczymy.
Ariana Grande znana jest głównie z roli Cat Valentine z serialu młodzieżowego stacji Nickelodeon Victoria znaczy zwycięstwo oraz Charlotty z musicalu 13. Od 2013 występuje w serialu Sam i Cat. Jej skala głosu posiada 4 oktawy. Jej głos osiąga nawet E7 (rejestr gwizdkowy). Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 26-letniej Amerykanki zamyka wydany w 8 lutego 2019 roku krążek “Thank U, Next”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Republic. Album jest utrzymany w gatunkach Pop, R&B oraz trap. Standardowa edycja płyty zawiera 12 numerów. Jest to jej piąty album studyjny. Krążek pokrył się platyną. Pod względem komercyjnym wydawnictwo osiągnęło szczyt na listach przebojów wielu krajów, w tym Australii, Austrii, Kanady, Danii, Irlandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. W tym ostatnim materiał pobił rekord tygodnia z największym przesyłaniem strumieniowym w kategorii album pop. Po wydaniu Thank U, Next zyskał powszechne uznanie krytyków muzycznych, z których wielu chwaliło spójność i produkcję płyty. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 86, na podstawie 24 recenzji. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 4,5 z 5 możliwych gwiazdek. Najbliższy koncert artystki odbędzie się 17 września 2019 w The SSE Hydro, Glasgow, UK, a kolejny 19 września 2019 w FlyDSA Arena, Sheffield, UK.
Miley Cyrus to gwiazda, która cieszy się ogromną popularnością. Świat usłyszał o niej w 2006 roku, kiedy wcieliła się w postać Miley Stewart w niezwykle popularnym wśród młodzieży sitcomie „Hannah Montana”. Artystka jest córką jednego z najbardziej popularnych muzyków country w USA, Billy Ray Cyrusa. Dużą popularnością na Youtube z jej produkcji cieszy się numer „Wrecking Ball”, który ma już 1 mld wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 26-letniej wykonawczyni zamyka krążek “Younger Now”, który ukazał się 29 września 2017 roku nakładem wytwórni płytowej RCA. Materiał jest utrzymany w gatunkach Country pop oraz pop rock. Krążek zawiera 11 kawałków. Płyta zawiera gościnne wokale Dolly Parton, matki chrzestnej Cyrus. Album Younger Now otrzymywał ogólnie mieszane recenzje krytyków muzycznych, którzy uważają, że teksty numerów i produkcja nie były treściwe. Krążek zadebiutował na piątej pozycji na liście Billboard 200 w USA. 31 maja 2019 r. ukazała się najnowsza EP-ka wykonawczyni zatytułowana „She Is Coming”. Znalazło się na niej sześć nowych numerów, które Miley promowała m.in. podczas koncertu na Orange Warsaw Festival 2019. Festiwal odbył się na Torze Wyścigów Konnych w Warszawie w dniach 31 maja – 1 czerwca. Najbliższa impreza, na której wystąpi artystka odbędzię się 21 września 2019 r na wydarzeniu pn. iHeartRadio Music Festival 2019 w T-Mobile Arena, Las Vegas, NV, US. Jeśli chodzi o życie osobiste to Miley rozstała się z Liamem Hemsworthem i wdała w romans z Kaitlynn Carter.
Lizzy Grant, która kryje się pod pseudonimem Lana Del Rey uchodzi za równie utalentowaną jak sama Amy Winehouse, do której poprzez bardzo podobną barwę głosu, jest często porównywana. Po raz pierwszy zrobiło się o niej głośno za sprawą amatorskiego teledysku do singla “Video Games”, który artystka umieściła w internecie. Zanim zainteresowała się muzyką z kręgów piosenki poetyckiej i zaczęła inspirować twórczością Boba Dylana czy Leonarda Cohena słuchała hip-hopu i Nirvany. Dużą popularnością na Youtube z jej produkcji cieszy się numer “Born To Die”, który ma już 422 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 34-letniej wykonawczyni zamyka wydany 30 sierpnia 2019 roku krążek “Norman Fucking Rockwell!”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Polydor oraz Interscope. Album jest utrzymany w gatunkach Soft rock, psychedelic rock, folk rock i psychedelic pop. Płyta zawiera 14 numerów. Jest to jej 6 album studyjny. Krążek w Stanach Zjednoczonych zadebiutował na trzecim miejscu na liście Billboard 200. Materiał spotkał się z szerokim uznaniem krytyków po wydaniu. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 88, na podstawie 24 recenzji. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 4,5 z 5 możliwych gwiazdek. Najbliższy koncert artystki odbędzie się 21 września 2019 w Northwell Health at Jones Beach Theater, Wantagh, NY, US, a kolejny 30 września 2019 w Rogers Arena, Vancouver, BC, Canada.
źródło: newsweek.pl, muzyka.wp.pl, rmf.fm, muzyka.interia.pl, mycharts.pl, naekranie.pl, zloteprzeboje.tuba.pl, kozaczek.pl, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Ariany, Miley i Lany

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst utworu

[Chorus: Ariana Grande & Miley Cyrus]
Boy, don’t call me angel
You ain’t got me right
Don’t call me angel
You can’t pay my price
Ain’t from no Heaven
Yeah, you heard me right (Yeah, you heard me)
Even though you know we fly (Though you know we)
Don’t call me angel
[Verse 1: Miley Cyrus]
Uh, don’t call me angel when I’m a mess
Don’t call me angel when I get undressed
You know I, I don’t like that, boy
Uh, I make my money, and I write the checks
So say my name with a little respect
All my girls successful, and you’re just our guest
[Pre-Chorus: Miley Cyrus]
Do I really need to say it?
Do I need to say it again, yeah?
You better stop the sweet talk
And keep your pretty mouth shut
[Chorus: Ariana Grande with Miley Cyrus, Miley Cyrus]
Boy, don’t call me angel
You ain’t got me right
Don’t call me angel
You can’t pay my price
Ain’t from no Heaven
Yeah, you heard me right (Yeah, you heard me)
Even though you know we fly (Though you know we)
Don’t call me angel
[Verse 2: Ariana Grande]
See you here with somebody
You sizin’ up my body, oh yeah
Don’t you know that I bite when the sun set? Yeah
So don’t you try come around me
Might work with her, but not me, oh yeah
Don’t you know that I bite when the sun set?
[Pre-Chorus: Ariana Grande]
Keep my name out your mouth
I know what you about
So keep my name out your mouth (Oh yeah)
[Chorus: Ariana Grande with Miley Cyrus, Miley Cyrus & with Lana Del Rey]
Boy, don’t call me angel
You ain’t got me right
Don’t call me angel
You can’t pay my price
Ain’t from no Heaven
Yeah, you heard me right (Yeah, you heard me)
Even though you know we fly (Though you know we)
Don’t call me angel
[Bridge: Lana Del Rey & Ariana Grande]
I appreciate the way you watch me, I can’t lie
I drop it down, I pick it up, I back it off the county line
I fell from Heaven, now I’m living like a devil
You can’t get me off your mind
I appreciate the way you want me, I can’t lie (Can’t lie)
I drop it low, I back it up, I know you wanna think you’re mine
Baby, I totally get it, you can’t guess so
You can’t get me off your mind
We in it together, but don’t call me angel
[Chorus: Ariana Grande with Miley Cyrus, Miley Cyrus & All]
Boy, don’t call me angel
You ain’t got me right
Don’t call me angel
You can’t pay my price
Ain’t from no Heaven
Yeah, you heard me right (Yeah, you heard me)
Even though you know we fly (Though you know we)
Don’t call me angel
[Outro: Ariana Grande & All]
(Yeah, you heard me)
Angel
Don’t call me angel (Yeah, you heard me)
Don’t call me angel
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 59 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *