Antek Smykiewicz – nowa piosenka

Antek SmykiewiczTytuł nowej piosenki Antka Smykiewicza to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2019.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Antka

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego piosenkarza Antka Smykiewicza. Singiel jest zapowiedzią drugiej płyty w solowym dorobku wykonawcy. Artysta w kawałku porusza tematykę obecnych czasów.


“Dziwne że w dobie lotów w kosmos i wszechobecnym zalewie informacji, coraz ciężej odnajdujemy swoje własne ja. Myślę, że każdy z nas w jakiś sposób poszukuje siebie i własnej, najlepszej drogi na swoje dalsze poczynania” – mówi wykonawca.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorem tekstu jest Antek Smykiewicz, natomiast kompozytorami są Yoad Nevo i Antek Smykiewicz.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 25 lipca 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 287 110 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowała i scenariusz do niego napisała Anna Zdanowicz. Zdjęcia do niego nakręcili Tomasz Stępniak i Jakub Osuch. W teledysku wystąpił sam Antek oraz modelka Weronika Białek. Dodajmy, że Weronika to także instagramerka i makijażystka. Makijaże Weroniki obserwuje na Instagramie ponad 8 tysięcy fanów. Wideoklip został nakręcony w Warszawie. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 32-letniego wykonawcy pt. “Pomimo burz”, który na Youtube ma już 50 mln wyświetleń? Zobaczymy. Warto dodać, że numer “Pomimo Burz” na trzy miesiące po premierze uplasował się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych nutek w polskich rozgłośniach radiowych i otrzymał status Diamentowej Płyty.
Antek Smykiewicz to piosenkarz, który zyskał sławę dzięki występowi w “The Voice of Poland”. Jest to jeden z najciekawszych, funkcjonujących obecnie na naszej rodzimej scenie głosów młodego pokolenia. “Charyzma w głosie, emocjonalne podejście do otaczającego świata” – piszą o nim serwisy internetowe. Od 2019 roku Antek bierze udział w popularnym programie rozrywkowym “Twoja twarz brzmi znajomo”. Przypomnijmy, że w 2016 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty “Nasz film”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym.
źródło: 4fun.tv, radiozet.pl, fakt.pl, mckplonsk.pl, i inne

Tekst kompozycji

W neonach miast
Jak ćmy mylimy drogę
Pociąga nas blask
Gubimy sens i siebie tak po drodze
Czy znajdę ciebie tam
Rozpalmy w końcu płomień naszych serc
Bo sztuczne światła mylą mnie
Znów wierzę w ich fałszywy blask
Nie chce już tak
Chce ciebie
Całą, całą, całą, całą
Całą, całą, całą
Całą, całą, całą, całą
Chce już znać
Czy w świetle gwiazd
Znajdziemy nową drogę?
Dasz mi kolejną z szans
Choć tyle mam, to ciebie tylko trochę, a całą chce już znać
Rozpalmy w końcu płomień naszych serc
Bo sztuczne światła mylą mnie
Znów wierzę w ich fałszywy blask
Nie chce już tak
Chce ciebie
Całą, całą, całą, całą
Całą, całą, całą
Całą, całą, całą, całą
Chce już znać
Czy w świetle gwiazd
Znajdziemy nową drogę?
Drogę
Drogę
Chce ciebie
Całą, całą, całą, całą
Całą, całą, całą
Całą, całą, całą, całą
Chce już znać x2

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
(airplay)

[12]
POL
(airplay
nowości)

[30]
2015 „Pomimo burz” 1 4
2016 „Limit szans” 21 3
„Jak sen” 25 1
„Cud” 17 5
2017 „Już nie Ty” 83 4
„Na nowo” 85 3
2018 „Wspólny czas”
2019 „Neony”
„–” singel nie był notowany.

Ostatnio wystąpił również gościnnie w utworze “Biegnę” u boku Moniki Lewczuk.
Antek Smykiewicz to piosenkarz pochodzący z Warszawy. W 2010 roku zajął pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Karaoke organizowanym przez RMF Maxxx w Opolu. 2 miejsce w 1-wszej edycji programu The Voice Of Poland (jego trenerem był Andrzej Piaseczny) umożliwiło mu pokazanie się szerszej publiczności oraz powolny marsz ku spełnieniu marzeń – nagranie solowej płyty. Trzy lata później wziął udział w 7. edycji “Polsat Must Be the Music. Tylko muzyka”. Swój udział w show zakończył na etapie półfinałów. Swoją karierę rozpoczął w 2010 roku jako wokalista w zespole Ściana Wschodnia, którego był również współzałożycielem. W czerwca 2016 uczestniczył w konkursie Debiuty, który odbył się na 53. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z kawałkiem „Pomimo burz”. Gatunek jego muzyki to pop. Jego debiutancka płyta zatytułowana “Nasz film” ukazała się 6 maja 2016 roku nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska i jest utrzymana w gatunku pop. Album zawiera 16 piosenek. Krążek pokrył się złotem. Czytaj więcej
źródło: facebook.com/AntekSmykiewicz.art, pl.wikipedia.org oraz cs.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 29 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *