Animators – nowa piosenka

AnimatorsTytuł nowej piosenki Animators to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Animators

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie.

Nowy utwór to trzecia piosenka z płyty “Hepi End”. Obraz powstał dzięki wsparciu Katowice Miasto Ogrodów – Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek w Katowicach. Utwór to osobista, intymna kompozycja. To podróż przez zakamarki własnej osobowości.

Single
1. Toymaker
2. No!
3. Stereophonic Society
4. Bo przez Ciebie
5. Czary Mary
6. Konfitury

Animators – zespół post-rockowy założony w Sosnowcu w 2008 roku przez muzyków znanych m.in. z zespołu Quietplace. Powstał pod nazwą The Animators jako projekt muzyczno-graficzny, którego celem było stworzenie etiud filmowych z wykorzystaniem techniki animacji poklatkowej. Już w tym czasie powstały pierwsze kompozycje przeznaczone na uzupełnienie animacji. Obecny skład formacji stanowią trzy osoby. Aktualnie wokalistą grupy jest Bartosz Bednarczuk. Gatunek ich muzyki to alternatywa.
źródło: facebook.com/AnimatorsOfficial

(Odwiedzono 34 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.