Ania Dąbrowska – Serce nie sługa

Ania DabrowskaW sieci ukazał się nowy utwór polskiej piosenkarki Ani Dąbrowskiej zatytułowany “Serce nie sługa”. Singiel promuje film Filipa Zylbera o tym samym tytule, który wejdzie na ekrany kin już 5 października 2018 roku. „Serce nie sługa” to komedia romantyczna, inspirowana prawdziwą miłością. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. W rolach głównych występują: Paweł Domagała, Roma Gąsiorowska, Borys Szyc, Magdalena Różczka oraz Mateusz Damięcki. – “Zdecydowałam się na napisanie piosenki do tego filmu, ponieważ wydawało mi się, że to może być ciekawy projekt i wyzwanie dla mnie” – powiedziała Dąbrowska o nowej kompozycji. Muzyczne love story w wykonaniu Ani zawsze chwyta za serce od pierwszych dźwięków.
Gatunek piosenki to pop. Autorkami tekstu są Ania Dąbrowska, Dagmara Melosik i Martyna Melosik, natomiast kompozytorem jest Ania Dąbrowska.
Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 18 września 2018 roku. Na chwilę obecną klip ma 99 305 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował Pascal Pawliszewski, który ma na koncie współpracę z takimi artystami jak: Ania Wyszkoni, Feel, Cugowscy czy Lady Pank. Czy produkcja powtórzy sukces hitu artystki pt. „Porady Na Zdrady [Dreszcze]”, który na Youtube ma przeszło 48 milionów wyświetleń? Zobaczymy.
Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię artystki zamyka wydany w 2016 roku krążek “Dla naiwnych marzycieli”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Sony BMG Music Entertainment Poland. Najbliższy koncert Ani, na którym być może usłyszymy nowy utwór odbędzie się 12-10-2018 w Białymstoku (Podlaskie), a kolejny 19-10-2018 w Katowicach (Śląskie).
źródło: meloradio.pl, sonymusic.pl, polsatnews.pl, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Ani

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst utworu

Serce nie sługa
Nie słuchałeś go
A mogłam być wszystkim, czego chcesz
Kilka pomyłek stąd
Gdy jestem blisko, za daleko nad
Za daleko by czuć
Więc po co wciąż wracasz?
Po co jestem tu znów?
Niech cały świat mówi mi inaczej
Serce lepiej wie
Znów ciebie mam, więcej już nie stracę
Tutaj zostać chcę
Tuż przy tobie nikt
nie czuł się tak jak ja
Śmieję się na samą myśl,
choć słów jeszcze mi brak
Serce nie sługa
A wciąż każę mu bić
Mogłeś zapomnieć mnie, a ja mogłam bez ciebie żyć
Ty wiesz za dużo o mnie, ja cię znam
Jak nie zna nikt
A może się uda
Zamykam oczy
I niech cały świat mówi mi inaczej
Serce lepiej wie
Znów ciebie mam, więcej już nie stracę
Tutaj zostać chcę
Tuż przy tobie nikt
nie czuł się tak jak ja
Śmieję się na samą myśl,
choć słów jeszcze mi brak
Słów jeszcze mi brak
Niech cały świat mówi mi inaczej
Serce lepiej wie
Znów ciebie mam, więcej już nie stracę
Tutaj zostać chcę /x2

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 59 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *