Ania Dąbrowska – nowa piosenka

Ania DabrowskaTytuł nowej piosenki Ani Dąbrowskiej to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2018.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Ani

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór polskiej piosenkarki Ani Dąbrowskiej. Singiel promuje film Filipa Zylbera o tym samym tytule, który wejdzie na ekrany kin już 5 października 2018 roku. „Serce nie sługa” to komedia romantyczna, inspirowana prawdziwą miłością. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. W rolach głównych występują: Paweł Domagała, Roma Gąsiorowska, Borys Szyc, Magdalena Różczka oraz Mateusz Damięcki. – “Zdecydowałam się na napisanie piosenki do tego filmu, ponieważ wydawało mi się, że to może być ciekawy projekt i wyzwanie dla mnie” – powiedziała Dąbrowska o nowej kompozycji. Muzyczne love story w wykonaniu Ani zawsze chwyta za serce od pierwszych dźwięków. Autorkami tekstu są Ania Dąbrowska, Dagmara Melosik i Martyna Melosik, natomiast kompozytorem jest Ania Dąbrowska. Gatunek piosenki to pop. Czy numer powtórzy sukces hitu artystki pt. „Porady Na Zdrady [Dreszcze]”, który na Youtube ma przeszło 48 milionów wyświetleń? Zobaczymy. Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 18 września 2018 roku. Na chwilę obecną klip ma 99 305 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował Pascal Pawliszewski, który ma na koncie współpracę z takimi artystami jak: Ania Wyszkoni, Feel, Cugowscy czy Lady Pank. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię artystki zamyka wydany w 2016 roku krążek “Dla naiwnych marzycieli”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Sony BMG Music Entertainment Poland. Najbliższy koncert Ani, na którym być może usłyszymy nowy utwór odbędzie się 12-10-2018 w Białymstoku (Podlaskie), a kolejny 19-10-2018 w Katowicach (Śląskie).
źródło: meloradio.pl i sonymusic.pl i polsatnews.pl oraz Internet

Tekst utworu
Serce nie sługa
Nie słuchałeś go
A mogłam być wszystkim, czego chcesz
Kilka pomyłek stąd
Gdy jestem blisko, za daleko nad
Za daleko by czuć
Więc po co wciąż wracasz?
Po co jestem tu znów?

Niech cały świat mówi mi inaczej
Serce lepiej wie
Znów ciebie mam, więcej już nie stracę
Tutaj zostać chcę

Tuż przy tobie nikt
nie czuł się tak jak ja
Śmieję się na samą myśl,
choć słów jeszcze mi brak

Serce nie sługa
A wciąż każę mu bić
Mogłeś zapomnieć mnie, a ja mogłam bez ciebie żyć
Ty wiesz za dużo o mnie, ja cię znam
Jak nie zna nikt
A może się uda
Zamykam oczy

I niech cały świat mówi mi inaczej
Serce lepiej wie
Znów ciebie mam, więcej już nie stracę
Tutaj zostać chcę

Tuż przy tobie nikt
nie czuł się tak jak ja
Śmieję się na samą myśl,
choć słów jeszcze mi brak

Słów jeszcze mi brak

Niech cały świat mówi mi inaczej
Serce lepiej wie
Znów ciebie mam, więcej już nie stracę
Tutaj zostać chcę /x2

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
LP3
[18]
SLiP
[19]
RMF
[20]
2003 “I See” 36
2004 “Tego chciałam” 11 1 1
“Glory”[24] 1 21
“Nie ma nic w co mógłbyś wierzyć”[24]
“Charlie, Charlie” 1 1
“Inna” 15 4 3
2006 “Trudno mi się przyznać” 8 1 2
2007 “Czekam…” 5 3 2
“Musisz wierzyć” 35 5 13
2008 “Nigdy więcej nie tańcz ze mną” 5 3 2
“W spodniach czy w sukience” 1 2
2009 “Smutek mam we krwi” 18 4
“Nigdy nie mów nigdy” 8 3 3
2010 “Driving All Around” (oraz Bogdan Kondracki)
“Suicide Is Painless” 15 18
“Bang Bang” 1
“Silent Sigh” 30
2012 “Bawię się świetnie” 14 3 1
“Kiedyś mi powiesz kim chcesz być” 29 25
2013 “Jeszcze ten jeden raz” 29 6
2015 “Nieprawda”
2016 “W głowie”
“Poskładaj mnie”
2017 “Porady na zdrady (Dreszcze)”
„Nieprawda”
(Gromee Remix)
“Z Tobą nie umiem wygrać”
2018 “Serce nie sługa”

“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.
Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze „On ciągle walczył” u boku Krzysztofa Krawczyka.

Anna Monika Dąbrowska, znana też jako Ania (ur. 7 stycznia 1981 w Chełmie) – polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Ania rozpoczęła edukację muzyczną jako nastolatka. Będąc w liceum, uczyła się jednocześnie w szkole muzycznej w klasie kontrabasu. Przez pewien okres grała również na gitarze basowej i była wokalistką zespołu 4 Pory Roku, z którym brała udział w konkursach muzycznych. W 2004 r. Drugi album, Kilka historii na ten sam temat, jest w stylu retro. Ania kontynuowała zgłębianie lat sześćdziesiątych na dwóch kolejnych albumach, a także wizualizacje i osobisty wizerunek. Jest jedną z najczęściej nominowanych artystów Fryderyka, najważniejszej nagrody muzycznej w Polsce i została nagrodzona dziewięć razy. Od 2011 roku piosenkarka sprzedała w Polsce ponad 200 000 albumów. Dąbrowska urodziła się w Chełmie w Polsce i zaczęła edukację muzyczną jako nastolatka. W szkole średniej Ania uczęszczała również do szkoły muzycznej. Dąbrowska pojawiła się po raz pierwszy publicznie w 2002 roku, jako uczestnik pokazu talentów wokalnych. W tym samym roku współpracowała z polskim piosenkarzem Krzysztofem Krawczykiem w jego hitowym albumie “…bo marzę i śnię”. W 2003 roku Ania wydała swój pierwszy solowy singiel “I See”, który był bardzo skromnym sukcesem. Gatunek jej muzyki to pop.
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

(Odwiedzono 425 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.