Andre – nowa piosenka

andreTytuł nowej piosenki Andre to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Andre

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiej grupy Andre zatytułowana “Zakochana”. Nutka jak na Andre przystało, stworzona jest na najwyższym poziomie.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Krzysztof Krawczyk, natomiast kompozytorem jest Andrzej Marcysiak.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 25 grudnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 545 227 wyświetleń na YT. Wideoklip to dzieło ekipy PN MEDIA. Klip został sfinansowany przez Fundusz Wsparcia Kultury. W teledysku nie brakuje pięknych i uśmiechniętych kobiet, otoczonych różnymi, słodkimi akcentami, co jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość materiału i sprawia, że nie można oderwać od niego wzroku.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołu Magik Band:

“Tak jak juz pisałem 🎹🎙📢📢🧨🧨🥳🥳
Od samego rana pijemy z Andree szampana ❤🧨🥳🥳🥳
KOSMICZNIE BRAWO” – Magik Band.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Ale Ale Aleksandra”, który na Youtube ma już 93 mln wyświetleń? Zobaczymy. Jak już jesteśmy przy tym numerze to warto dodać, że motywy różnych imion często pojawiają się w twórczości Andrzeja. Dodajmy również, że kawałek „Ale Ale Aleksandra” był bardzo chętnie grany w rozgłośniach radiowych, które mogą pozwolić sobie na muzykę taneczną. Nutka stała się jednym z najgorętszych przebojów gatunku disco polo i była śpiewana przez wszystkich. Jako ciekawostkę warto odnotować, że w sieci pojawiła się “Alexandra” w wersji hiszpańskiej zaśpiewana przez EL MEXXO i Ritmo 69.

Andre to jednoosobowa grupa, której pomysłodawcą i założycielem jest artysta o nazwisku Andrzej Marcysiak. Pierwszy kontakt ze sceną muzyczną wokalista miał w 2010 roku. Zespół ma na swoim koncie wiele udanych numerów, które każdy szanujący się fan dobrze zna.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, ising.pl, cozadzien.pl, discopolo24.pl, KM, i inne

Tekst nagrania “Zakochana”

Od samego rana
Zrywam kwiaty ci kochana
Żebyś była roześmiana
Żebyś była zakochana

Różnie w życiu bywa
Często wiatr powiewa
Zawsze z tobą , słońce jest
Nawet kiedy pada deszcz

Od samego rana
Zrywam kwiaty ci kochana
Żebyś była roześmiana
Żebyś była zakochana
Od samego rana
Zrywam kwiaty ci kochana
Żebyś była roześmiana
Żebyś była zakochana

Kwiaty pokochała
Serce swe oddała
Zawsze będę kochał cię
Nawet kiedy będzie źle

Od samego rana
Zrywam kwiaty ci kochana
Żebyś była roześmiana
Żebyś była zakochana
Od samego rana
Zrywam kwiaty ci kochana
Żebyś była roześmiana
Żebyś była zakochana

Lista utworów

1. Ale Ale Aleksandra
2. Bo ja bo ja kocham Cię
3. Chodź tu kotku
4. Czy Kiedyś Cię Znajdę
5. Czy to nie sen?
6. Daj daj kochana
7. Daj, daj kochana
8. Disco polo gra
9. A Może Kochasz Tak Jak Ja
10. Żona i Mąż
11. Zakochana
Pozostałe utwory są na tej stronie

Andre – polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo. ANDRE to pseudonim artystyczny pod którym ukrywa się Andrzej Marcysiak – lider zespołu, autor większości tekstów, muzyki. Artysta ten zadebiutował na scenie muzyki tanecznej w roku 2010 i już zdobył sobie rzesze fanów przez co jest osobą rozpoznawalną. Na jego stronie czytamy:

Utworów Andre słuchają osoby w wieku od lat pięciu do stu pięciu. Jest bardzo miło przyjmowany na każdego rodzaju imprezach w klubach i wielkich scenach koncertów plenerowych. Jest jednym z niewielu artystów tworzących klasykę muzyki Disco-Polo i pomimo przewagi formacji wchodzących w nurt dance, utwory Andre są bardzo lubiane…

źródło: andremusic.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 475 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *