Andre – nowa piosenka

andreTytuł nowej piosenki Andre to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Andre

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiej grupy Andre oraz polskiej wokalistki CHILLI zatytułowana “Żona i Mąż”. Świetny, taneczny kawałek opowiada o wytrwałości w związku. Nutka to wspaniałe wokalne połączenie. Czy będzie z tego projektu duet roku? Zobaczymy.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Dawid Kosiński oraz Andrzej Marcysiak, natomiast kompozytorem jest Andrzej Marcysiak.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 11 września 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 764 863 wyświetleń na YT. W doskonale zrealizowanym, pełnym uroku wideoklipie widzimy przystojnego mężczyznę i piękną kobietę oraz samych wykonawców propozycji.

W opisie pod wideo napisano:

“Pragniemy podziękować wszystkim którzy przyczynili się do powstania teledysku szczególnie Szefostwu oraz Personelowi Gościńca Niezapominajka Dalewo oraz Właścicielom Pałacu w Błociszewie…”

Z powyższego chyba można wywnioskować gdzie był kręcony wideoklip. Dodajmy, że Błociszewo znajduje się w województwie wielkopolskim.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołu Magik Band:

“Bardzo fantastyczny utwór 😘🤩😍” – Magik Band Oficjal.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Ale Ale Aleksandra”, który na Youtube ma już 91 mln wyświetleń? Zobaczymy. Jak już jesteśmy przy tym numerze to warto dodać, że motywy różnych imion często pojawiają się w twórczości Andrzeja. Dodajmy również, że kawałek „Ale Ale Aleksandra” był bardzo chętnie grany w rozgłośniach radiowych, które mogą pozwolić sobie na muzykę taneczną. Nutka stała się jednym z najgorętszych przebojów gatunku disco polo i była śpiewana przez wszystkich. Jako ciekawostkę warto odnotować, że w sieci pojawiła się “Alexandra” w wersji hiszpańskiej zaśpiewana przez EL MEXXO i Ritmo 69.

Andre to jednoosobowa grupa, której pomysłodawcą i założycielem jest artysta o nazwisku Andrzej Marcysiak. Pierwszy kontakt ze sceną muzyczną wokalista miał w 2010 roku. Zespół ma na swoim koncie wiele udanych numerów, które każdy szanujący się fan dobrze zna.

Aleksandra “Chilli” Lipińska – pochodząca z Kraśnika młoda wokalistka to gwiazda disco – polo. Wystąpiła w jednej z edycji programu Disco Star oraz w programie “Szansa na Sukces” śpiewając jeden z kawałków formacji Enej. Popularnością na Youtube z jej produkcji cieszy się numer “Wybieram Miłość”, który ma już 178 tys. wyświetleń.

źródło: disco-polo.info, mediadisco.pl, krasnik24.pl, kurierlubelski.pl, discoportal.pl, | disco-polo.info, ising.pl, cozadzien.pl, discopolo24.pl, KM, i inne

Tekst nagrania “Żona i Mąż”

Spełnienie marzeń w ciepłe dni
Spacery w blasku letnich chwil
Mijają lata, a my nadal wciąż
Żona i mąż

Ref.:
Tyle za nami, a jeszcze więcej przed nami
Tacy sami, wciąż zakochani
Choć bywa różnie, cóż
Dla Ciebie bukiet róż (2 x)

Choć nieraz w oczy zawiał wiatr
I była burza z tęczą barw
Jak w życiu bywa, czasem mamy też
Słońce i deszcz

Ref.:
Tyle za nami, a jeszcze więcej przed nami
Tacy sami, wciąż zakochani
Choć bywa różnie, cóż
Dla Ciebie bukiet róż (2 x)

Te miłe noce, słodkie sny
Byliśmy tam, gdzie nie był nikt
We dwoje zawsze bardzo blisko nas
Gonił czas

Ref.:
Tyle za nami, a jeszcze więcej przed nami
Tacy sami, wciąż zakochani
Choć bywa różnie, cóż
Dla Ciebie bukiet róż (2 x)

Lista utworów

1. Ale Ale Aleksandra

2. Bo ja bo ja kocham Cię

3. Chodź tu kotku

4. Czy Kiedyś Cię Znajdę

5. Czy to nie sen?

6. Daj daj kochana

7. Daj, daj kochana

8. Disco polo gra

9. A Może Kochasz Tak Jak Ja

10. Żona i Mąż

Pozostałe utwory są na tej stronie

Andre – polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo. ANDRE to pseudonim artystyczny pod którym ukrywa się Andrzej Marcysiak – lider zespołu, autor większości tekstów, muzyki. Artysta ten zadebiutował na scenie muzyki tanecznej w roku 2010 i już zdobył sobie rzesze fanów przez co jest osobą rozpoznawalną. Na jego stronie czytamy:

Utworów Andre słuchają osoby w wieku od lat pięciu do stu pięciu. Jest bardzo miło przyjmowany na każdego rodzaju imprezach w klubach i wielkich scenach koncertów plenerowych. Jest jednym z niewielu artystów tworzących klasykę muzyki Disco-Polo i pomimo przewagi formacji wchodzących w nurt dance, utwory Andre są bardzo lubiane…

źródło: andremusic.pl

(Odwiedzono 2 078 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.