Alvaro Soler – nowa piosenka

Alvaro SolerTytuł nowej piosenki Alvaro Solera to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2019.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Alvaro

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór hiszpańskiego piosenkarza Alvaro Solera. Singiel nie promuje żadnego albumu. Kawałek to kolejny po Mar de Colores ekscytujący etap w karierze artysty. Artysta nakłania, aby cieszyć się wszystkimi kolorami życia i od czasu do czasu pozwolić sobie na odrobinę Loca – czyli po polsku szaleństwa. Numer to historia szalonego romansu, westchnięć i tęsknot, zilustrowana w stylistykach etno oraz urban, ze wstępem na trąbce oraz jazzującymi elektronicznymi bitami. Gatunek nowej piosenki to pop. Autorem tekstu jest Alvaro Soler. Wideoklip do nowego utworu na YT ukazał się 25 stycznia 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 615 892 wyświetleń na Youtube. Teledysk nakręcono w Tokio, gdzie Soler kiedyś mieszkał. Wykonawca chciał odtworzyć swoje wspomnienia z jednej z najbardziej ekscytujących światowych metropolii. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Hiszpana pt. „Sofia”, który na Youtube ma przeszło 531 milionów wyświetleń? Zobaczymy. Dotychczasowy dorobek Alvaro Solera jest imponujący: rekordy w streamingu, pozycja lidera na listach przebojów oraz w rankingach sprzedaży. Warto dodać, że wykonawca to jeden z najpopularniejszych hiszpańskich artystów w Polsce. Hiszpan wystąpił niedawno na Sylwestrze Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Najbliższy koncert 27-latka odbędzie się 7 maja 2019 w Czechach, Prague, Tipsport Arena, a kolejny 08 maja 2019 w Szwajcarii, Zürich, Halle 622. Natomiast najbliższy jego koncert w Polsce odbędzie się 17 maja 2019 na Sali Ziemi, MTP w Poznaniu, a kolejny 18 maja 2019 na Cos Torwar w Warszawie. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię piosenkarza zamyka wydany 7 września 2018 roku krążek “Mar de colores”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Universal Music oraz Airforce 1 Records. Album jest utrzymany w gatunkach latin i pop. Standardowa edycja płyty zawiera 11 numerów. Jest to jego 2 album studyjny.
źródło: eska.pl, radiozet.pl, Internet

Tekst utworu

[Verso 1]
Para mí, para mí
Para mí esto es amor
Pero sé, pero sé
Que no quieres dolor (quieres dolor)
Tú y yo, tú y yo, no me hace falta más
Sé que sin ti yo no puedo dormir

[Pre-Coro]
Y ven trepa la cama y por la mañana
No quiero verte, no quiero verte irte sin mí
Y regálame un beso, sólo por eso vale la pena
Vale la pena estar junto a ti
(Contigo y nadie más)

[Coro]
Loca, loca, loca cuando me provoca
Pierdo y pierdo la razón
Cada, cada, cada vez que en tu almohada busco la respiración
Contigo pierdo la razón
(Contigo pierdo la razón)

[Verso 2]
Eres tú, eres tú la que me hace sentir
Y que no hay que olvidar que hace falta vivir
¿Cómo es, cómo es que me tienes así?
¿Será que sin ti nunca podré dormir?

[Pre-Coro]
Y ven trepa la cama y por la mañana
No quiero verte, no quiero verte irte sin mí
Y regálame un beso, sólo por eso vale la pena
Vale la pena estar junto a ti
(Contigo y nadie más)

[Coro]
Loca, loca, loca cuando me provoca
Pierdo y pierdo la razón
Cada, cada, cada vez que en tu almohada busco la respiración
Contigo pierdo la razón

[Puente]
Mis amigos dicen que tú no me haces bien
Todos quieren saber, ¿por qué te quiero con locura?
Mis amigos dicen que tú no me haces bien
Todos quieren saber, ¿por qué te quiero con locura?

[Coro]
Loca, loca, loca cuando me provoca
Pierdo y pierdo la razón
Cada, cada, cada vez que en tu almohada busco la respiración
Contigo pierdo la razón
Ye-eh
Contigo pierdo la razón

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
ESP
[20]
AUT
[21]
BEL
(Fl)
[22]
2015 „El mismo sol”
(solo oraz featuring Jennifer Lopez)
3 6 8
„Agosto”
2016 „Sofia” 3 3 1
„Libre”
(gościnnie: Monika Lewczuk, Paty Cantú lub Emma)
2017 „Animal”
„Yo contigo, tú conmigo (The Gong Gong Song)”
(oraz Morat)
18
2018 „La cintura” 3 4 3
„Lo Mismo”
(oraz Maître Gims)
„Ella”
2019 „Loca”
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.

Álvaro Soler to hiszpański piosenkarz i autor tekstów (ur. 9 stycznia 1991 w Barcelonie, Hiszpania). Jego pierwsza piosenka z debiutanckiego albumu stała się hitem we Włoszech i okrzyknięta tam hitem lata 2015 roku. Piosenka ta była również przebojem we Francji, Belgii i Szwajcarii. Bardzo wcześnie wziął lekcje gry na fortepianie w Japonii. Po powrocie do Barcelony w 2010 roku założył zespół muzyczny Urban Lights wraz z bratem i przyjaciółmi. Zespół kontynuował wykonywanie muzyki opisanej jako mieszanka brytyjskiego popu, indie popu i muzyki elektronicznej. Wygrali uniwersytecki konkurs muzyczny, a zespół pojawił się w 2013 roku w konkursie castingu muzycznego w Hiszpanii ¡Tú sí que vales! docierając do Final 8. Wydali kilka materiałów i album własnej produkcji. Soler uczęszczał również na studia w zakresie projektowania przemysłowego w Escuela de Grafismo Elisava, także chodził do szkoły muzycznej i współpracował z agencją modeli z siedzibą w Barcelonie. W 2016 roku został wybrany na sędziego w dziesiątej serii włoskiego show talentów X Factor. Gatunki jego muzyki to latin pop, pop i pop folk. Jego debiutancka płyta zatytułowana Eterno Agosto ukazała się 26 czerwca 2015 roku nakładem wytwórń płytowych Airforce 1 oraz Universal Music i jest utrzymana w gatunkach Latin pop i folk pop. Album zawiera 13 piosenek. Teksty dotyczą osobistych przeżyć autora. Krążek w Polsce pokrył się potrójną platyną. Płyta została pozytywnie oceniona przez krytyków muzycznych i stała się komercyjnym sukcesem, osiągając szczyt listy albumów we Włoszech, Polsce i Szwajcarii. Wydawnictwo znalazło się również w pierwszej dziesiątce w Austrii i Niemczech. Debiut został wznowiony w 2016 roku poprzez reedycje płyty, która zawiera trzy nowe kawałki. Czytaj więcej
źródło: en.wikipedia.org oraz pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 9 083 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.