Alle Farben – Walk Away ft. James Blunt

Alle FarbenJakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór niemieckiego DJ-a Alle Farben zatytułowany “Walk Away” (z gościnnym udziałem angielskiego piosenkarza i producenta muzycznego Jamesa Blunta). Singiel był zapowiedzią najnowszego albumu Niemca zatytułowanego “Sticker on My Suitcase”, który ukazał się 14 czerwca 2019 roku nakładem wytwórni płytowej B1 Recordings. Płyta jest utrzymana w gatunku house i zawiera 18 numerów.


Gatunek nowej piosenki to house. Materiał napisali: Alle Farben, Wayne Hector, Maciej Puchalski, Kevin Zuber, James Blunt, Iyiola Babalola, Dustin Bremerich, Dean Bremerich oraz Darren Lewis. Kompozycja została wyprodukowana przez Alle Farbena, Pelicana, Mushroom People, Daniela Deimanna, Stefana Dabrucka, Jürgena Dohra, Guido Kramera i Dennisa Bierbrodta.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 3 kwietnia 2019 roku. W dniu 6.01.2020 klip ma 3 724 514 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 34-letniego artysty pt. „Please Tell Rosie”, który na Youtube ma już 40 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Pod pseudonimem Alle Farben działa niemiecki producent Frans Zimmer znany zarówno z utworów autorskich, jak i mnóstwa remixów, które przygotował. Od lat gromadzi wokół siebie wierną i lojalną publikę, występując czasami nawet przed 30-tysięczną publicznością. Muzyk pokazał, że z wieloma talentami potrafi tworzyć rzeczy piękne. Możemy się tylko domyślać, jak szybko to połączenie talentów, zyska aprobatę na całym świecie. Rekord hitów z ostatnich lat berlińskiego producenta jest imponujący. Utwory takie jak “Supergirl”, “Bad Ideas” czy “Little Hollywood” znalazły się w pierwszej dziesiątce w Niemczech. Najbliższy koncert artysty 14 sierpnia 2020 w Open Air Gelände Flughafen Sylt, Sylt, Germany.

James Hillier Blount (ur. 22 lutego 1974 r.), bardziej znany pod pseudonimem James Blunt, jest angielskim piosenkarzem i autorem piosenek, producentem muzycznym i byłym oficerem armii brytyjskiej. Artysta uważany jest za jednego z najlepszych na świecie wokalistów muzyki pop, choć chyba jeszcze nie docenionym, a może nie wypromowanym. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “You’re Beautiful”, który ma już 444 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię wykonawcy zamyka wydany 25 października 2019 roku krążek “Once Upon a Mind”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Atlantic. W lutym 2020 roku Brytyjczyk ma ruszyć w trasę promującą nową płytę. Najpierw ma wystąpić na ośmiu koncertach w Wielkiej Brytanii, później artysta ma zaśpiewać kilka razy w Niemczech, Francji Włoszech i Austrii oraz ma dać pojedyncze koncerty w Holandii, Belgii, Szwajcarii, Czechach i na Węgrzech. Do Polski James ma przyjechać 7 marca, i ma wystąpić w Arenie Gliwice. Swój objazd po Europie ma zakończyć miesiąc później – koncertem w londyńskiej Royal Albert Hall.
źródło: djpromotion.com.pl, radiogorzow.pl, prestigemjm.com, rmf.fm, Wikipedia, songkick.com, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Alle Farben

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst utworu “Walk Away”

[Verse 1]
The last thing I recall was a question in my head
Some things we said don’t make any sense
I can make myself real small, pretend I’m somewhere else
Leave you for a moment, but there’s no escape from myself
[Pre-Chorus 1]
I wake up with sunlight in my eyes
And finally as the sleep clears from my mind
And once again, I realize you still got nothing left to say
Except fall back on “I love you”
[Chorus]
Just ’cause you say, just ’cause you say
There’s too much water on the flames
You can’t break into what remains
Oh darling, walk away (Walk away)
Just ’cause you say, just ’cause you say
You love me, that don’t make it true
Because I’ll never see the proof
And we should walk away (Just walk away)
[Post-Chorus]
And we should walk away (Just walk away)
[Verse 2]
I can ask you, “How’s your day?”
I can sit with practiced warmth
Then we’ll lie down again in this bed of thorns
[Pre-Chorus 2]
And we cross paths like ghosts in the hallway
This beauty that I don’t see, the beauty in before me
An example of a flower that’s faded
We’re crazy to use phrases like “I love you” (love you, love you)
[Chorus]
Just ’cause you say, just ’cause you say
There’s too much water on the flames
You can’t break into what remains
Oh darling, walk away
Just ’cause you say, just ’cause you say
You love me, that don’t make it true
Because I’ll never see the proof
And we should walk away (Just walk away)
[Post-Chorus]
And we should walk away (Just walk away)
And we should walk away (Just walk away)
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 15 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *