Alan Walker – nowa piosenka

Alan WalkerTytuł nowej piosenki Alana Walkera to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2019.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Alana

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór norweskich DJ-ów i producentów muzycznych Alana Walkera i K-391, norweskiego artysty i producenta muzycznego Tungevaag oraz szwedzkiego producenta i DJ-a Mangoo zatytułowany “Play”. Singiel zawiera wokal niewymienionej norweskiej artystki Torine Michelle Bjåland występującej pod pseudonimem Torine. Kawałek jest coverem singla Mangoo „Eurodancer”, wydanego w 2000 roku.

Gatunek nowej piosenki to Downtempo i dance. Kawałek napisali: Alan Walker, Alexander Standal Pavelich, Anders Frøen, Edvard Normann, Halvor Folstad, James Njie, Kenneth Nilsen, Kristoffer Haugan, Mattias Brånn, Martin Tungevåg oraz Øyvind Sauvik. Kompozycja została wyprodukowana przez Mangoo, Martina Tungevaaga, Alana Walkera i K-391.

Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 30 sierpnia 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 12 173 701 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował Jarand Herdal. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Norwega pt. „Faded”, który na Youtube ma już 2,5 mld wyświetleń? Zobaczymy.

Alan Walker, który muzykę tworzyć zaczął w 2012 i udostępniając ją w sieci przykuł uwagę prestiżowych producentów i wytwórni, dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata muzyki elektronicznej. Producent ma na koncie występy na największych europejskich festiwalach, w tym Lolapalooza, Creamfields, Tomorrowland, a także występy w roli supportu przed Rihanną podczas ANTI Tour World. W dyskografii DJ-a znajduje się na razie jeden album studyjny pt. “Different World” z 2018 roku. Najbliższy koncert artysty odbędzie się 13 października 2019 r w Memoire, Everett, MA, US, a kolejny 18 października 2019 w Story Nightclub, Miami Beach, FL, US.

Kenneth Osberg Nilsen, lepiej znany pod pseudonimem K-391, jest norweskim producentem muzycznym i DJ-em. Najbardziej znany jest z singla „Ignite” z 2018 roku, który powstał we współpracy z Alanem Walkerem. Kawałek osiągnął pierwsze miejsce w Norwegii. Artysta na razie nie wydał albumu studyjnego.

Martin Tungevaag (ur. 9 lipca 1993 r.) znany jako Tungevaag, jest norweskim artystą i producentem muzycznym, który osiągnął sukces w Europie dzięki elektronicznym numerom „Samsara 2015” i „Wicked Wonderland”. Dwukrotnie był nominowany do norweskiej i szwedzkiej nagrody Grammy (Spellemannprisen i Grammis). Artysta na razie nie wydał albumu studyjnego.

Mattias Brånn (ur. 29 listopada 1983 r.) znany jako Mangoo (wcześniej znany jako DJ Mangoo), to szwedzki autor piosenek, producent i DJ najbardziej znany z kompozycji „Eurodancer” (2000), „The Melody” (2000), „Generation Love (2000) i „Fanta & Rose” (2010). Jego dyskografie zamyka album “Russ Buss Collection 2010 – 2014” wydany w 2014 roku.
źródło: muzyczneradio.pl, en.wikipedia.org, songkick.com, i inne

Tekst utworu

[Verse]
We used to hide under the covers
Serenade each other
With careless melodies
Something buried deep inside us
The major and the minor
We’re like piano keys

[Chorus]
You played for me
You played for me, Oh-oh
You played for me
I swear it, even in my sleep
I hear it like the memory
Of everything we used to be

[Drop]
You played for me
You played for me
You played for me

[Verse 2]
We couldn’t stop the world from turning
It was like a whirlwind
Scattered us like leaves
But I’m stuck inside a feeling
The song that never leaves
We were like a symphony

[Chorus]
You played for me
You played for me, Oh-oh
You played for me
I swear it, even in my sleep
I hear it like the memory
Of everything we used to be

[Drop]
You played for me
You played for me
You played for me

[Bridge]
You and me
You and me
You and me
You and me
You and me
You played for me

[Outro]
I swear it, even in my sleep
I hear it like the memory
Of everything we used to be
You played for me

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
NOR
[4]
AUS
[5]
AUT
[6]
“Fade”[14] 2014
“Spectre”[a][15] 2015
“Force”[b][16]
“Faded” 1 2 1
“Sing Me to Sleep” 2016 1 4
“Routine”
(with David Whistle)
“Alone” 1 1
“Ignite” (instrumental)
(featuring K-391)[26]
2017
“Tired”
(featuring Gavin James)
5 68 35
“The Spectre” 5 14
“All Falls Down”
(featuring Noah Cyrus and Digital Farm Animals)
1 95 29
“Darkside”
(featuring Au/Ra and Tomine Harket)[29]
2018 1 63
“Diamond Heart”
(featuring Sophia Somajo)[30]
1 56
“Different World”
(featuring Sofia Carson, K-391 oraz Corsak)[32]
31
[33]
“Are You Lonely”
(oraz Steve Aoki featuring Isák)
2019 31
“On My Way”
(featuring Sabrina Carpenter i Farruko)
4
“Live Fast”
(with ASAP Rocky)
24
“Play”
(oraz K-391, Tungevaag i Mangoo)
2 71
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpił również gościnnie w utworze “Ignite” u boku K-391.
Jego najnowszy remiks to utwór “Play” (Niya & Alan Walker Remix), którego oryginalnym artystą jest K-391, Alan Walker oraz Tungevaag.

Alan Olav Walker (ur. 24 sierpnia 1997), dawniej DJ Walkzz, jest norweskim producentem muzycznym i DJ-em. Jest znany z singla “Faded” z roku 2015, który otrzymał certyfikaty platynowe w ponad 10 różnych krajach. Był na 55 miejscu listy 100 najlepszych DJ-ów w 2016 roku. W następnym roku skoczył na 17 miejsce. Walker jest synem Hilde Omdal Walker, Norweżki i Philipa Alana Walkera, Anglika. Po urodzeniu otrzymał podwójne obywatelstwo w oparciu o pochodzenie rodziców. W wieku dwóch lat przeniósł się do Bergen w Norwegii wraz z rodzicami i siostrą. Alan dorastał wraz z dwójką rodzeństwa, starszą siostrą Camillą Joy Walker, urodzoną w Anglii i młodszym bratem, Andreasem Walkerem, urodzonym w Norwegii po przeniesieniu rodziny z Wielkiej Brytanii. Gatunki jego muzyki to Electro House, drumstep, Chillstep i progressive house. Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana Different World ukazała się 14 grudnia 2018 roku nakładem wytwórń płytowych Sony oraz MER i utrzymana jest w gatunkach Electro house oraz progressive house. Album zawiera 15 piosenek. Czytaj więcej (en)
źródło: tylko en.wikipedia.org

(Odwiedzono 6 141 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.