AKCENT – nowa piosenka

akcentTytuł nowej piosenki zespołu Akcent to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Akcentu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Akcent. Autorami tekstu są: Marzanna Zrajkowska i Zenon Martyniuk, natomiast kompozytorami są: Marek Zrajkowski oraz Zenon Martyniuk.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 9 lutego 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 817 909 wyświetleń na YT. Zdjęcia do wideoklipu powstawały w egzotycznej Arizonie w Stanach Zjednoczonych, gdzie 49-letni gwiazdor disco polo pracował na planie z uroczą 29-letnią Heidi Fahrenbach – amerykańską modelką o polskich korzeniach. Choć Heidi urodziła się w Chicago, jej babcia od strony mamy była Polką. Fahrenbach wystąpiła też w innym teledysku gwiazdora – Kochana wierzę w miłość. W nowym klipie widzimy piękną scenerię. Produkcja teledysku: Michał Jaworski Variete Productions. Wideoklip szybko się spodobał bo trafił na kartę “Na Czasie” serwisu YouTube, gdzie zajmował pozycję numer 5. Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Przez Twe Oczy Zielone”, który na Youtube ma już 163 miliony wyświetleń? Zobaczymy.

Warto dodać, że Akcent to jedna z najpopularniejszych formacji w branży diso polo. Każdy jej koncert jest wyprzedawany do ostatniego biletu. Dotychczasową dyskografię zespołu zamyka wydany w 2018 roku album “Zaczarowana wyspa”, który uzyskał certyfikat diamentowej płyty. Obecnie trwają przygotowania do nakręcenia filmu biograficznego o życiu króla disco polo. Najbliższa impreza, na której wystąpi grupa odbędzie się 01-03-2019 r. w Bydgoszczy (Kujawsko-pomorskie), a kolejna 08-03-2019 w Bełchatowie (Łódzkie).
źródło: rmf.fm, wspolczesna.pl, bialystok.eska.pl, disco-polo.info, Internet

Tekst kawałka

Pędzi czas, płynie w dal jak ta rzeka
Życie gna, wielki żal, że ucieka
A Ty już setny raz na rozdrożu
Pytasz mnie, którą masz drogą biec
Nie chcę nic, szczęście me chwycę w dłonie
Przecież dziś każdy chce walczyć o nie
Wszystko mam, bo mam swą gitarę
Na niej gram i już nie jestem sam

Ref.:
W bezkresną dal przed siebie gnam na chmur spotkanie
Walizkę marzeń z sobą mam
W kieszeniach wiatr, hula wiatr
Nie pytam gwiazd, choć nie wiem sam, co mi pisane
Co się wydarzy w życiu mym za kilka lat

Pędzi czas, płynie w dal jak ta rzeka
W oku łza, w sercu strach, co Cię czeka
A Ty żyj, spełniaj sny i marzenia
Już to wiesz, życie krótkie jest

Ref.:
W bezkresną dal przed siebie gnam na chmur spotkanie
Walizkę marzeń z sobą mam
W kieszeniach wiatr, hula wiatr
Nie pytam gwiazd, choć nie wiem sam, co mi pisane
Co się wydarzy w życiu mym za kilka lat (2 x)

Lista utworów

1. Biała Mewa
2. Biorę urlop od Ciebie 2010
3. Bo ja dobrze o tym wiem
4. Całuj Mnie
5. Cansas
6. Chłopak z gitarą
7. Cinzano
8. Cudowny sen
9. Cygańska gitara
10. Wakacyjne cuda
11. Zaczarowana wyspa
12. Przez Emocje Oszalałem
13. Ja Gnam Przed Siebie
Pozostałe utwory są na tej stronie

Akcent – polski zespół muzyczny wykonujący disco polo, założony w Bielsku Podlaskim. Grupa istnieje od 1989 roku. Na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie zespół otrzymał Grand Prix. Obecny skład formacji stanowią dwie osoby. Aktualnie wokalistą grupy jest Zenon Martyniuk. Ich debiutancka płyta zatytułowana Akcent 1 ukazała się w 1991 roku nakładem wytwórni płytowej J. M. W i jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 10 piosenek. Na kasecie oprócz Martyniuka, można usłyszeć również wokal Mariusza Anikieja. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 14 127 razy, 2 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.