AKCENT – Ja Gnam Przed Siebie

akcentW sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Akcent zatytułowany “Ja Gnam Przed Siebie”. Autorami tekstu są: Marzanna Zrajkowska i Zenon Martyniuk, natomiast kompozytorami są: Marek Zrajkowski oraz Zenon Martyniuk.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 9 lutego 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 817 909 wyświetleń na YT. Zdjęcia do wideoklipu powstawały w egzotycznej Arizonie w Stanach Zjednoczonych, gdzie 49-letni gwiazdor disco polo pracował na planie z uroczą 29-letnią Heidi Fahrenbach – amerykańską modelką o polskich korzeniach. Choć Heidi urodziła się w Chicago, jej babcia od strony mamy była Polką. Fahrenbach wystąpiła też w innym teledysku gwiazdora – Kochana wierzę w miłość. W nowym klipie widzimy piękną scenerię. Produkcja teledysku: Michał Jaworski Variete Productions. Wideoklip szybko się spodobał bo trafił na kartę “Na Czasie” serwisu YouTube, gdzie zajmował pozycję numer 5. Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Przez Twe Oczy Zielone”, który na Youtube ma już 163 miliony wyświetleń? Zobaczymy.
Warto dodać, że Akcent to jedna z najpopularniejszych formacji w branży diso polo. Każdy jej koncert jest wyprzedawany do ostatniego biletu. Dotychczasową dyskografię zespołu zamyka wydany w 2018 roku album “Zaczarowana wyspa”, który uzyskał certyfikat diamentowej płyty. Obecnie trwają przygotowania do nakręcenia filmu biograficznego o życiu króla disco polo. Najbliższa impreza, na której wystąpi grupa odbędzie się 01-03-2019 r. w Bydgoszczy (Kujawsko-pomorskie), a kolejna 08-03-2019 w Bełchatowie (Łódzkie).
źródło: rmf.fm, wspolczesna.pl, bialystok.eska.pl, disco-polo.info, Internet
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Akcentu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst kawałka

Pędzi czas, płynie w dal jak ta rzeka
Życie gna, wielki żal, że ucieka
A Ty już setny raz na rozdrożu
Pytasz mnie, którą masz drogą biec
Nie chcę nic, szczęście me chwycę w dłonie
Przecież dziś każdy chce walczyć o nie
Wszystko mam, bo mam swą gitarę
Na niej gram i już nie jestem sam
Ref.:
W bezkresną dal przed siebie gnam na chmur spotkanie
Walizkę marzeń z sobą mam
W kieszeniach wiatr, hula wiatr
Nie pytam gwiazd, choć nie wiem sam, co mi pisane
Co się wydarzy w życiu mym za kilka lat
Pędzi czas, płynie w dal jak ta rzeka
W oku łza, w sercu strach, co Cię czeka
A Ty żyj, spełniaj sny i marzenia
Już to wiesz, życie krótkie jest
Ref.:
W bezkresną dal przed siebie gnam na chmur spotkanie
Walizkę marzeń z sobą mam
W kieszeniach wiatr, hula wiatr
Nie pytam gwiazd, choć nie wiem sam, co mi pisane
Co się wydarzy w życiu mym za kilka lat (2 x)

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 63 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *