Akae Beka – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Akae Beka to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej formacji Akae Beka zatytułowana “Spirit Of Love”. Kompozycja znalazła się na krążku zespołu zatytułowanym “Righteous Synergy”, który ukazał się w tym roku nakładem wytwórń płytowych Fifth Son Records oraz Top Ranking Sound. Płyta jest utrzymana w gatunku Roots Reggae i zawiera 10 numerów.

Gatunek nowej piosenki to Reggae.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 26 czerwca 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 17 901 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces kawałka Amerykanów pt. “Everything Bless” (ft. Tiken Jah Fakoly), który na YouTube ma już 614 tys. wyświetleń? Zobaczymy.

źródło: discogs.com, | YouTube, i inne

Tekst nagrania “Spirit Of Love”

Nie znaleźliśmy w necie tekstu tej nutki.

Lista utworów

1. One Mind
2. Fe Prominence
3. Hail the King
4. All We Be
5. Spirit Of Love
6. Pozostałe utwory są na tej stronie

Akae Beka to zespół muzyczny pochodzący z Saint Croix na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych, założony przez członków Midnite po zmianie ich składu w 2015 roku. Pierwszy występ grupy odbył się w Denver w stanie Kolorado 17 lipca 2015 roku z okazji Dnia Nelsona Mandeli. Ich debiutancka płyta zatytułowana “Homage To The Land” ukazała się w 2015 roku nakładem wytwórni płytowej Fifth Son Records i jest utrzymana w gatunku Roots Reggae. Album zawiera 10 piosenek. Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 12 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *