Agnieszka Chylińska – nowa piosenka

Agnieszka-ChylinskaTytuł nowej piosenki Agnieszki Chylińskiej to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2019.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Agnieszki

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki Agnieszki Chylińskiej zatytułowana “Winna”.

Gatunek nowej piosenki to metal. Autorzy utworu: Chylinska Agnieszka Barbara / Horny Wojciech / Kraszewski Zbigniew Tomasz / Misiak Krzysztof / Osinski Dariusz Pawel.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 25 sierpnia 2015 roku. W dniu 20.04.2021 klip ma 9 317 848 wyświetleń na YT.

Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która ma na koncie wiele przebojów, zarówno z grupą O.N.A, jak i solowych. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artystki zamyka wydany 26 października 2018 roku krążek “Pink Punk”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Warner Music Poland. Krążek jest utrzymany w gatunkach rock oraz punk rock. Płyta zadebiutowała na 2. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Album uzyskał status złotej płyty za sprzedaż ponad 15 tysięcy kopii. Krążek zawiera 11 numerów. Warstwę muzyczną albumu opracowali Bartek Królik i Marek Piotrowski, odpowiedzialni również za dwa poprzednie wydawnictwa Chylińskiej. Wszystkie teksty napisała sama artystka. „Pink Punk” to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w charakterystycznym dla siebie stylu wykrzyczeć bezkompromisowymi tekstami całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera. Album to bezpardonowa wypowiedź dorosłej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. – “Płyta ‘Pink Punk’ to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie” – tak artystka opisuje materiał na nowej płycie. Wydawnictwo promuje trasa koncertowa PINK PUNK TOUR.

“Agnieszka Chylińska z każdą kolejną płytą prezentuje nowe muzyczne oblicze, a zmianom repertuaru towarzyszą zmiany wizerunku. Po tanecznej płycie Modern Rocking i elektroniczno-rockowej Forever Child przyszła pora na punkrockowy album Pink Punk. To oczywiście ciągle ta sama, jedyna w swoim rodzaju, szczera i autentyczna Agnieszka Chylińska, tylko w nowym wydaniu” – napisano w recenzji krążka w serwisie allaboutmusic.pl i dano mu ocenę 4 na 5 możliwych gwiazdek.

“Pewnie osłuchując się z tym albumem łatwiej będzie zaakceptować taki przekaz, choć nie stanowi on rozwinięcia twórczości Agnieszki Chylińskiej. Nie potrafiąc złapać balansu pomiędzy tym, co było, a tym co jest, dostajemy średniej jakości płytę “Pink Punk”. Być może dla fanów rockowych brzmień będzie ona jednak w jakimś stopniu zadowalająca” – napisano w recenzji materiału w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl i dano mu ocenę 2,5 na 5 możliwych gwiazdek.

źródło: | allaboutmusic.pl, polskaplyta-polskamuzyka.pl, i inne
tagi: 25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol’and’Rock
Artykuł zaktualizowany w dniu 20.04.2021.

Tekst nagrania “Winna”

Winna
Ja to ta z obrazka
Ja to ta co krzyczy
Ta co ciągle sobie drwi
Ja znów kogoś gryzę
Ja kogoś obrażam
Niegrzeczna i grzeszna tak
Bo kiedy tylko staje się
Zbyt ludzka niż byś tego chciał
Wtedy oto widzisz że
Jesteś tak jak ja
Nie jest źle
Jaaaa jestem winna
Dobrze jest
Zawsze będę winna
Ukoj swe sumienie
Nakarm swą ciekawość
Daj mi prawo abym ja
Mogła Ciebie bawić
Mogła Ciebie zbawić
Mogła w końcu zabić Cię
Bo kiedy tylko staje się
Zbyt ludzka niż byś tego chciał
Wtedy oto widzisz że
Jesteś tak jak ja
Nie jest źle
Jaaa jestem winna
Dobrze jest
Zawsze będę winna
Możesz na mnie oprzeć się
Jaaa jestem winna
Możesz na mnie liczyć bo
Zawsze będę winna

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
(airplay)
[39]
POL
(airplay
nowości)

[40]
POL
(airplay
TV)

[41]
2009 „Nie mogę cię zapomnieć”[46] 2
2010 „Zima”[47]
„Wybaczam Ci”[48] 1 2
„Niebo”[49] 2
2014 „Kiedy przyjdziesz do mnie”[50]
2015 „Against All Odds (Take a Look at Me Now)”
(oraz LemON)[51]
2
2016 „Królowa łez”[52] 1 3 4
2017 „KCACNL”[54] 28 1
2018 „Mam zły dzień”
2019 „Schiza”
„Kiedy powiem sobie dość”
„Winna”
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.

Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze „Angelene” u boku Hey.

Agnieszka Barbara Chylińska (ur. 23 maja 1976 w Gdańsku) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. W latach 1994–2003 członkini rockowego zespołu O.N.A, w którym Grzegorz Skawiński był liderem i komponował muzykę, a Chylińska pisała teksty. Zespół wydał 5 albumów studyjnych i 16 singli, zanim się rozpadł w 2003 roku. Ich ostatni album był albumem złożonym z dwóch płyt. Następnie w latach 2003–2006 wokalistka formacji Chylińska. Gatunki jej muzyki to rock, hard rock, pop, pop rock, dance i dance rock. Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Modern Rocking” ukazała się 23 października 2009 roku nakładem wytwórni płytowej EMI Music Poland i jest utrzymana w gatunkach pop oraz dance. Album zawiera 9 piosenek. Nagrania dotarły do 1. miejsca zestawienia OLiS. 18 listopada 2009 r. krążek uzyskał status platynowej płyty. W lutym 2010 roku wydawnictwo uzyskało nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii: album roku pop. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz sv.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 28 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *