Agnieszka Chylińska – nowa piosenka

Agnieszka-ChylinskaTytuł nowej piosenki Agnieszki Chylińskiej to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2019.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Agnieszki

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazał się nowy utwór polskiej piosenkarki Agnieszki Chylińskiej. Kawałek to drugi singiel promujący najnowszy album artystki (trzeci studyjny) “Pink Punk”, który ukazał się 26 października 2018 nakładem wytwórni płytowej Warner Music Poland. Krążek jest utrzymany w gatunkach rock oraz punk rock. Płyta zadebiutowała na 2. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Album uzyskał status złotej płyty za sprzedaż ponad 15 tysięcy kopii. Krążek zawiera 11 numerów. Warstwę muzyczną albumu opracowali Bartek Królik i Marek Piotrowski, odpowiedzialni również za dwa poprzednie wydawnictwa Chylińskiej. Wszystkie teksty napisała sama artystka. „Pink Punk” to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w charakterystycznym dla siebie stylu wykrzyczeć bezkompromisowymi tekstami całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera. Album to bezpardonowa wypowiedź dorosłej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. – “Płyta ‘Pink Punk’ to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie” – tak artystka opisuje materiał na nowej płycie. Wydawnictwo promuje trasa koncertowa PINK PUNK TOUR. Najbliższy koncert odbędzie się 15.02.2019 w KATOWICACH / Spodek, a kolejny 1.03.2019 w SZCZECINIE / Klub PERON 5. Gatunek nowej piosenki to pop. Wyłącznym organizatorem trasy koncertowej Agnieszki jest jej wieloletni management – firma Top Management. Autorką tekstu jest Agnieszka Chylińska, natomiast kompozytorami są Bartek Królik i Marek Piotrowski. Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 21 stycznia 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 861 347 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Adam Gawenda. W czarno-białym teledysku występuje alter ego wykonawczyni – widzimy dwa wcielenia wokalistki, nastolatkę i dojrzałą kobietę. – „W teledysku występuje moje alter ego – Amelia. Wróżę jej wielką karierę aktorską” – mówi Chylińska. Wideoklip do kompozycji zrealizowała grupa AG Studio, odpowiedzialna za obraz do przeboju ‘Królowa Łez’ z poprzedniej płyty Agnieszki ‘FOREVER CHILD’. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 42-latki pt. „Królowa łez”, który na Youtube ma przeszło 59 milionów wyświetleń? Zobaczymy. Warto wspomnieć, że artystka od 2008 jest jurorką w programie TVN – Mam talent!.
źródło: wytwornia.pl, radiozet.pl, antyradio.pl, allaboutmusic.pl, rmf.fm, Internet


Tekst utworu

Schizo, moja schizo
Daj mi dziś spokój
Daj mi dziś żyć
Schizo, moja schizo
Zabrałaś mi wszystko
Naiwna i dziecinna wciąż chcę być
Chcę uwolnić się z twych rąk
Schizo, to znowu ty, schizo
Chcę cię gdzieś zamknąć
Nie chcę cię znać
Nie chcę cię znać
Naiwna i dziecinna wciąż chciałam być
Chciałam taka być
A dzisiaj tylko ciebie mam
I wiem, że nikt nie będzie wierny mi
Jak ty
Naiwna i dziecinna wciąż chciałam być
Chciałam taka być
A dzisiaj tylko ciebie mam
I wiem, że nikt nie będzie wierny mi
Naiwna i dziecinna i niewinna
Zrozum mnie, nie niszcz mnie
Ciągle obezwładniasz mnie
Śmiejesz się
Ze mnie śmiejesz się
Idź precz

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
(airplay)
[39]
POL
(airplay
nowości)

[40]
POL
(airplay
TV)

[41]
2009 „Nie mogę cię zapomnieć”[46] 2
2010 „Zima”[47]
„Wybaczam Ci”[48] 1 2
„Niebo”[49] 2
2014 „Kiedy przyjdziesz do mnie”[50]
2015 „Against All Odds (Take a Look at Me Now)”
(oraz LemON)[51]
2
2016 „Królowa łez”[52] 1 3 4
2017 „KCACNL”[54] 28 1
2018 „Mam zły dzień”
2019 „Schiza”
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.

Ostatnio wystąpił również gościnnie w utworze „Angelene” u boku Hey.
Agnieszka Barbara Chylińska (ur. 23 maja 1976 w Gdańsku) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. W latach 1994–2003 członkini rockowego zespołu O.N.A, w którym Grzegorz Skawiński był liderem i komponował muzykę, a Chylińska pisała teksty. Zespół wydał 5 albumów studyjnych i 16 singli, zanim się rozpadł w 2003 roku. Ich ostatni album był albumem złożonym z dwóch płyt. Następnie w latach 2003–2006 wokalistka formacji Chylińska. Jej debiutancka płyta zatytułowana Modern Rocking ukazała się 23 października 2009 roku nakładem wytwórni płytowej EMI Music Poland i jest utrzymana w gatunkach pop i dance. Album zawiera 9 piosenek. Nagrania dotarły do 1. miejsca zestawienia OLiS. 18 listopada 2009 r. krążek uzyskał status platynowej płyty. W lutym 2010 roku wydawnictwo uzyskało nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii: album roku pop. Gatunki jej muzyki to rock, hard rock, pop, pop rock, dance i dance rock. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz sv.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 41 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.