Agnieszka Adamczewska – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Agnieszki Adamczewskiej to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do listy singli.
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Agnieszki

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazał się nowy utwór polskiej piosenkarki Agnieszki Adamczewskiej, który jest jej drugim solowym singlem. – “W całym codziennym zamieszaniu i gonitwie za… – właściwie za czym? – największym skarbem jest spojrzeć najbliższej osobie w oczy. Tam wszystko jest zapisane. Czyjeś spojrzenie może zmienić nasze nastawienie do wszystkiego w jedną chwilę” – tak o nowym kawałku mówi Adamczewska. Czy kompozycja będzie hitem? Zobaczymy. Autorem tekstu jest Wojciech Byrski, natomiast kompozytorem jest Marcin Kindla. Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 15 sierpnia 2018 roku. Na chwilę obecną klip ma 4 793 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował Michał Węgrzyn a występuje w nim Agnieszka. Przypomnijmy, że pierwszy solowy utwór artystki „Na wszystko przyjdzie czas”, przez wiele miesięcy tryumfował na listach przebojów rozgłośni radiowych. Warto dodać, że Adamczewska wystąpiła drugiego dnia na Top Of The Top Sopot Festival 2018 w Sopocie. Agnieszka wraz z producentem Marcinem Kindla pracuje nad swoim debiutanckim albumem. Krążek wydany zostanie przez jedną z największych wytwórni muzycznych w Polsce – Universal Music Polska.
źródło: Internet
Tekst utworu
gdy gonią c wiatr
zagubisz się
pośrodku dnia
zapadnie zmierzch
zanim staniesz w punkcie wyjścia
by zatoczyć nowy krąg
tylko w moje oczy patrz
i wiesz, już wiesz
odpowiedzi szukaj tu
i wiesz, już wiesz
w moje oczy spójrz
co dnia /2x
w moje oczy patrz
co dnia /2x
gdy goniąc sny
natrafisz mój
nim obejrzysz się za siebie
i zwątpienie ściągnie w dół
tylko w moje oczy patrz
i wiesz, już wiesz
odpowiedzi szukaj tu
i wiesz, już wiesz
w moje oczy spójrz
co dnia /2x
w moje oczy patrz
co dnia /2x
Single
1. Na wszystko przyjdzie czas
2. W moje oczy patrz
Agnieszka Adamczewska – polska piosenkarka, zwyciężczyni „Bitwy na głosy”, finalistka programu O!Polskie Przeboje. Artystka pochodzi z Siemianowic Śląskich. Gatunek jej muzyki to pop.


Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 0 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *