Aga Dyk – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Agi Dyk to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do listy singli.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Agi

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Aga Dyk prezentuje najnowszy singiel „Kropla rosy”. To kolejna solowa propozycja wokalistki, która na co dzień śpiewa w popularnym zespole Brathanki.
„Ta piosenka to początek kolejnego etapu na mojej solowej, muzycznej drodze. Nadszedł czas, żeby słuchacze poznali mnie, nie tylko od strony wokalnej, ale także jako autorkę warstwy słownej czy muzycznej w moich nowych piosenkach” – mówi Aga.
Autorem muzyki do „Kropli Rosy” jest Marcin Kuczewski. Młody, zdolny kompozytor, producent i aranżer. Słowa napisała Aga Dyk. Do piosenki powstał teledysk w reżyserii Pawła Deski.
„Ten utwór to historia związku, który napotyka na banał przeszkód i nieporozumień dnia codziennego. Świadomość tych zależności i chęć szukania kompromisu nigdy nie jest rzeczą łatwą. Pozwala jednak zbudować mocną i stabilną relację między dwojgiem ludzi” – dodaje autorka.

Tekst utworu
W ciszę Cię zamienię, Ty ciszą moją bądź
Wyspą w tym bezkresie wzburzonych wód
Daj poczuć ląd
Serce rwie do Ciebie
Nie zatrzymam go

Kroplą rosy kreślę te
Niewinne słowa dwa,
Cierpliwie czekam.
Tu jestem,
Chcę usłyszeć jeszcze raz
I lecieć niczym ptak do słońca
Którym Ty jesteś

Ciszy w środku burzy szukam nie od dziś
Uciec choć na krótko smutkom co
Gonią mnie
Serce tego chce
Nie zatrzymam go

Kroplą rosy kreślę te
Niewinne słowa dwa,
Cierpliwie czekam.
Tu jestem,
Chcę usłyszeć jeszcze raz
I lecieć niczym ptak do słońca
Którym Ty jesteś

Słów nie noszę, choć tak lekkie są
Chcę wykrzyczeć, zapomnieć
Co przyniesie ten kolejny rok?
Dam w prezencie me serce, jak dziecko będę czekać na Twój krok

Kroplą rosy kreślę te
Niewinne słowa dwa,
Cierpliwie czekam.
Tu jestem,
Chcę usłyszeć jeszcze raz
I lecieć niczym ptak do słońca
Którym Ty jesteś

Single
1. „Creme Brulee”
2. „Wracaj.com”
3. “Kropla Rosy”

Agnieszka Dyk to wokalistka, autorka tekstów, aktorka scen muzycznych. Jest aktywną przedstawicielką Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich.
Jest laureatką ponad dwudziestu festiwali i konkursów wokalnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. W jej ręce trafiła m.in. Złota Jodła na XXX Jubileuszowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej 2003 czy Złota Nutka na XIII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Majowa Nutka” 2004. Współpracowała z krakowską formacją Kulturka, z którą nagrała takie utwory jak „Mało Wiesz o Miłości” czy „Sorry Mama”. Z zespołem Sane nagrała utwór „Berlin Płonie”.
W 2004 roku wygrała program Szansa na Sukces z udziałem zespołu Brathanki. 5 lat później zespół zaprosił ją do współpracy. Od tego czasu zagrała z nimi ponad 500 koncertów w Polsce i zagranicą i nagrała trzy płyty: Brathanki Grają Skaldów (2011), Brathanki – Kolędy (2012) i moMtyle (2014). Ostatnie wydawnictwo promował singiel „Mamo, Ja Nie Chcę Za Mąż”, który zdobył już ponad 12 mln odsłon w serwisie YouTube.
W 2015 Polskie Radio Kielce przyznało jej Złoty Mikrofon w kategorii Wokalistka Roku 2015. Zdobyła Nagrodę Specjalną w Świętokrzyskim Plebiscycie Kobieta Roku 2016.
Równolegle z działalnością w Brathankach, Aga rozpoczęła pracę nad solowymi utworami. Jej solowe single „Creme Brulee” i „Wracaj.com” zyskały ponad milion wyświetleń na You Tube.
W 2018 roku Aga wydała swój pierwszy solowy album pt. „Odlot na Dominikanę”.
źródło: Izabela Fręchowicz

(Odwiedzono 71 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.