Aga Dyk – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Agi Dyk to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do listy utworów.

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Agi

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Przedstawiamy premierowy teledysk Agi Dyk do utworu „Stróż”. To ciepła i nastrojowa ballada, w której wokalistka odkrywa swoją nostalgiczną naturę. “‘Stróż’ jest utworem napisanym o i dla mojej „M”. Myślę, że to krótkie zdanie jest bardzo pojemne. Wszystko tłumaczy. Jestem pewna, że odbiorca po przesłuchaniu tej piosenki zrozumie moją werbalną oszczędność” – tak o swojej nowej kompozycji opowiada sama artystka. Aga Dyk jest autorką tekstu. Muzykę napisała wspólnie z gitarzystą Marcinem Cyzowskim. Muzyka poznała dzięki platformie 2track, stworzonej z inicjatywy znanego producenta i muzyka Bogdana Kondrackiego. 2track to miejsce w przestrzeni internetowej gdzie wokaliści, muzycy i producenci mogą się poznać, połączyć swoje siły i umiejętności. Tak też się stało w przypadku utworu “Stróż”. W wyniku takiej współpracy powstała bardzo osobista i ważna dla wokalistki ballada. Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 16 listopada 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 853 wyświetleń na Youtube. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-latki pt. „Wracaj.com”, który na Youtube ma przeszło 1 milion wyświetleń? Zobaczymy.

Tekst utworu
Całym sobą w dzień i w nocy
Kochaj mimo mej niemocy
Chroń mnie
Chroń mnie
Chroń mnie

Strzeż mnej duszy, ciała mego
Sam najlepiej wiesz od czego
Bo znasz mnie
Znasz mnie
Ty znasz mnie

Jak co nocy zapach Twój
Czule tuli mnie do snu
Każde Twoje słowo
Kołysanką ulubioną
Chronisz płaszczem z białych piór
Sen spokojny idzie już
Zawsze trwaj tak przy mnie
Nawet gdy za oknem srogi mróz

Kiedy zwątpię daj nadzieję
Uwierz za mnie gdy niewierzę
Chroń mnie
Chroń mnie
Chroń mnie

Strzeż mnej duszy, ciała mego
Sam najlepiej wiesz od czego
Bo znasz mnie
Znasz mnie
Ty znasz mnie

Jak co nocy zapach Twój
Czule tuli mnie do snu
Każde Twoje słowo
Kołysanką ulubioną
Chronisz płaszczem z białych piór
Sen spokojny idzie już
Zawsze trwaj tak przy mnie
Nawet gdy za oknem srogi mróz

Lista utworów
1. „Creme Brulee”
2. „Wracaj.com”
3. “Kropla Rosy”
4. “Stróż”

Agnieszka Dyk to wokalistka, autorka tekstów, aktorka scen muzycznych. Jest aktywną przedstawicielką Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich. Jest laureatką ponad dwudziestu festiwali i konkursów wokalnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. W jej ręce trafiła m.in. Złota Jodła na XXX Jubileuszowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej 2003 czy Złota Nutka na XIII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Majowa Nutka” 2004. Współpracowała z krakowską formacją Kulturka, z którą nagrała takie utwory jak „Mało Wiesz o Miłości” czy „Sorry Mama”. Z zespołem Sane nagrała utwór „Berlin Płonie”.
W 2004 roku wygrała program Szansa na Sukces z udziałem zespołu Brathanki. 5 lat później zespół zaprosił ją do współpracy. Od tego czasu zagrała z nimi ponad 500 koncertów w Polsce i zagranicą i nagrała trzy płyty: Brathanki Grają Skaldów (2011), Brathanki – Kolędy (2012) i moMtyle (2014). Ostatnie wydawnictwo promował singiel „Mamo, Ja Nie Chcę Za Mąż”, który zdobył już ponad 12 mln odsłon w serwisie YouTube.
W 2015 Polskie Radio Kielce przyznało jej Złoty Mikrofon w kategorii Wokalistka Roku 2015. Zdobyła Nagrodę Specjalną w Świętokrzyskim Plebiscycie Kobieta Roku 2016.
Równolegle z działalnością w Brathankach, Aga rozpoczęła pracę nad solowymi utworami. Jej solowe single „Creme Brulee” i „Wracaj.com” zyskały ponad milion wyświetleń na YouTube.
W 2018 roku Aga wydała swój pierwszy solowy album pt. „Odlot na Dominikanę”.
Gatunki jej muzyki to folk, rock i pop.
źródło: materiały prasowe

(Odwiedzono 127 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Witamy. Aby strona mogła działać potrzebujemy pieniędzy na opłacenie domeny i hostingu (razem 420zł). Prosimy Drogi Czytelniku abyś wpłacił ile możesz. Możliwe, że dzięki Twojej wpłacie następnym razem gdy coś będziesz szukał w internecie będziesz mógł znaleźć to na naszej stronie. Gdy zbierzemy wymaganą sumę to te okienko nie będzie się już wyświetlać (przynajmniej nie w tym roku). Pieniądze prosimy przesłać na konto: 50 1020 5558 1111 1705 2630 0081 Milewski Krzysztof Kotlarska 1/2 64-610 Rogoźno. W tytule przelewu prosimy wpisać: Na działalność portalu nowapiosenka.pl
Te okienko zamyka się krzyżykiem. Dziękujemy i pozdrawiamy.