AFTER PARTY – Tylko W Twoich Dłoniach

AFTER-PARTYW sieci ukazał się nowy utwór polskiej formacji AFTER PARTY zatytułowany “Tylko W Twoich Dłoniach”. Kawałek jest coverem numeru polskiej piosenkarki Eleni. Oryginał jest śpiewany na niejednym weselu. Trzeba przyznać, że kompozycja w nowej aranżacji brzmi rewelacyjnie. Nutka ma duże szansę na rozgrzanie nie jednego weselnego parkietu do czerwoności.
 


“W dobie dzisiejszych dziwnych czasów muzycznych wszelakich wulgaryzmów w piosenkach proponuje wrócić do korzeni posłuchać pięknego tekstu” (pisownia oryginalna) – napisano pod zapowiedzią singla na YT.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest poeta Jacek Bukowski, natomiast kompozytorem jest Aleksander Białous.
Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 30 października 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 950 970 wyświetleń na YT. Za realizacje wideoklipu odpowiada grupa PN Media. Czy produkcja powtórzy sukces hitu AFTER PARTY pt. “Tylko Ona Jedyna”, który na Youtube ma już 55 milionów wyświetleń? Zobaczymy.
After Party to bez wątpienia jeden z najbardziej przebojowych zespołów na polskiej scenie disco polo i prawdziwa fabryka discopolowych hitów. Formacja ma niezliczone rzesze fanów. Najbliższa impreza, na której wystąpi grupa odbędzie się 24-01-2020 w miejscowości Poznań (Wielkopolskie).
Helena Dzoka lub Tzoka z domu Milopulos, powszechnie znana jako Eleni (ur. 27 kwietnia 1956 w Bielawie) – polska piosenkarka pochodzenia greckiego. Od 1975 działała w zespole Prometheus, od 1980 rozpoczęła karierę solową. Dużą popularnością na Youtube z jej produkcji cieszy się numer “Tylko W Twoich Dłoniach”, który ma już 6,7 mln wyświetleń.
źródło: disco-polo.info, mediadisco.pl, koncertomania.pl, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki AFTER PARTY

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst utworu

Nie odchodź nigdy za daleko
Bo słońce gaśnie, kiedy ciebie brak
Motyle marzeń tracą lekkość
Układam wiersze jakbym szedł pod wiatr
Nie odchodź nigdy ode mnie za daleko
Za siódmą górę albo las
Jestem dla Ciebie gwiazdą na niebie
Na zimę, wiosnę, lato, jesień
Ref.:
Tylko w Twoich dłoniach jestem jak melodia
Tylko w Twoich rękach jestem jak piosenka
Tylko w Twoim kręgu umiem żyć bez lęku
Tylko w Twej miłości nie brak mi radosnych dni
Nie traćmy dni na gorzkie słowa
Nie wyliczajmy sobie drobnych wad
Z miłością lepiej nie żartować
Bo tylko ona uzasadnia świat
Nie odchodź nigdy ode mnie za daleko
Za siódmą górę albo las
Jestem dla Ciebie gwiazdą na niebie
Na zimę, wiosnę, lato, jesień
Ref.:
Tylko w Twoich dłoniach jestem jak melodia
Tylko w Twoich rękach jestem jak piosenka
Tylko w Twoim kręgu umiem żyć bez lęku
Tylko w Twej miłości nie brak mi radosnych dni (3 x)

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 85 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *