Afromental – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Afromental to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy singli.
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Afromental

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Afromental. Kawałek to drugi singiel z nadchodzącego albumu grupy. Już pierwszy numer promujący ten krążek pt. „Korzenie” był olbrzymim zaskoczeniem. Chyba niewiele osób spodziewałoby się tak dużej zmiany stylistycznej, jaką formacja pokazała w tej kompozycji. Nowa produkcja zespołu, jest doskonałym odzwierciedleniem drogi jaką przeszła formacja i swojego rodzaju tyglem zbierającym w jedno, rozpiętość inspiracji wszystkich członków zespołu. Od subtelnego i bardzo bezpośredniego startu, kawałek prowadzi nas swoim uzależniającym pulsem do podniosłego finału.


Zapraszamy na wspólną podróż, opowiedzcie nam o sobie. – w ten sposób grupa zachęca do zapoznania się z nową kompozycją.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorem tekstu jest Maciej Wasio, natomiast kompozytorem jest Aleksander Milwiw-Baron.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 22 marca 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 394 046 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Dawid Schindler. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Jakub Jakielaszek. Klip powstał w Izraelu. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Afromental pt. “Rock&Rollin’ Love”, który na Youtube ma już 9,6 mln wyświetleń? Zobaczymy.
Afromental to popularna polska formacja muzyczna, która ma w swoim dorobku artystycznym cztery krążki studyjne. Członkowie zespołu jurorowali w popularnych programach typu talent show. Łozo wystąpił w Must Be The Music w telewizji Polsat, za to Baron i Tomson w The Voice of Poland w TVP2. Od samego początku aż do oficjalnego opuszczenia grupy w 2017 roku jednym z dwóch głównych wokalistów był Wojciech „Łozo” Łozowski. W lutym tego roku formacja wystąpiła w Łodzi przed Slashem, gdzie zgromadzona rockowa publiczność gorąco przyjęła zaprezentowany materiał, będąc pod wrażeniem energii i pasji z jaką grupa zagrała. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię zespołu zamyka wydany 24 listopada 2014 roku krążek “Mental House”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Warner Music Poland. Album jest utrzymany w gatunkach funk, R&B, hip-hop, soul, pop oraz pop rock. Płyta zawiera 10 numerów. Krążek dotarł do 9. miejsca zestawienia OLiS.
źródło: aktivist.pl, kultura.onet.pl, pl.wikipedia.org, Internet

Tekst utworu

Masz kilka prostych słów
Opowiedz mi o sobie
Znam kilka Twoich snów
I wiem, co masz w głowie
A może jeden dzień
Przechytrzy krótka chwila dla nas… nam
A to, co gniło w nas jest już… tam
Masz kilka prostych słów
Opowiedz mi o sobie
Znam kilka Twoich snów
I wiem, co masz w głowie
Masz kilka prostych słów
Opowiedz mi o sobie
Znam kilka Twoich snów
Odpowiedz, odpowiedz
A może to nie tak
A może tylko trzymał nas tu… fałsz
A co niszczyło nas, to był… znak
Masz kilka prostych słów
Opowiedz mi o sobie
Znam kilka Twoich snów
Odpowiedz
Masz kilka prostych słów
Opowiedz mi o sobie
Znam kilka Twoich snów
I wiem, co masz w głowie
Odpowiedz…
Mam kilka prostych słów
Opowiem Ci o sobie
Znasz kilka moich snów
Odpowiedz

Single

Tytuł Rok Pozycja na liście
RMF
[24]
SLiP
[25]
“I’ve Got What U Need” 2007
“Thing We’ve Got” 2008
“Happy Day”
“Pray 4 Love”[26] 2009 1
“Radio Song”[27] 2
“Rock&Rollin’ Luv”[28] 2010
“Rollin’ With U”[29] 2011
“It’s My Life” (gościnnie: VNM i Sound’n’Grace) 2012 39
“Mental House” 2014
“Differences” 2015
“Zaufaj” 2018
“Korzenie”
“Odpowiedz” 2019
“—” singel nie był notowany.

Afromental – polski zespół muzyczny pochodzący z Olsztyna, założony w 2004 roku. Grupa debiutowała na I Przeglądzie Młodych Kapel Gazety Olsztyńskiej. Formacja znalazła się w „Złotej dziesiątce” Festiwalu Muzyki Młodzieżowej Gama w Kołobrzegu, za interpretację utworu „Bananowy Song” grupy Vox w stylu reggae. W 2008 roku zespół wziął udział w kwalifikacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji, podczas którego grupa wykonała piosenkę „Thing We’ve Got”. W 2009 roku Afomental pojawił się w drugim sezonie serialu telewizyjnego 39 i pół, w którym wykonał swoje najnowsze nagrania. Zespół nagrał także kompozycje do filmu Kochaj i tańcz. 13 czerwca 2009 grupa otrzymała Superjedynkę w kategorii Zespół Roku. W lutym 2010 roku wydawnictwo “Playing With Pop” otrzymało nominację do polskiej nagrody Fryderyka w kategorii Album Roku hip-hop/R&B. W sierpniu 2010 roku zespół zdobył międzynarodową nagrodę Wow! Music Award! podczas Orange Warsaw Festival. Obecny skład formacji stanowi pięć osób. Aktualnie wokalistą grupy jest Tomasz „Tomson” Lach. Gatunki ich muzyki to funk, R&B, hip-hop, soul, pop, rapcore. Ich debiutancka studyjna płyta zatytułowana “The Breakthru” ukazała się 15 października 2007 nakładem wytwórni płytowej EMI Music Poland i jest utrzymana w gatunkach R&B, hip-hop oraz soul. Album zawiera 12 piosenek. W 2008 roku krążek uzyskał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii “Najlepszy Album hip-hop/R&B”. Na materiale znalazły się bardzo energetyczne nutki, ale nie zabrakło też nastrojowych ballad. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org oraz radiozet.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *